Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

3D Puzzle

Výstava 3D Puzzle

Máte radi cudzie krajiny? Chceli by ste sa pozrieť niekam za hranice, ale momentálne nie je možné, aby ste vycestovali? Nemusíte cestovať, svet príde k Vám. OC Cassovia Vám ponúka možnosť prísť si pozrieť až 80 modelov slávnych, ale aj menej slávnych stavieb sveta na výstave 3D puzzle modelov a to v termíne od 4.3. - 24.3.2017.

 

Výstava zaujme každú vekovú kategóriu. Medzi osemdesiatimi slávnymi stavbami z 35-tich štátov sveta nebudú chýbať stavby ako: egypské pyramídy, socha Krista Spasiteľa, Taj Mahal, Big Ben, Socha slobody, Tower Bringe, Biely dom, Čínsky múr a mnoho ďaľších.

Výstava je doplnená aj o zaujímavé cestovateľské zábery fotografa Ľuba Špirka, fotené nielen z pozície človeka, ale aj z vtáčej perspektívy. Unikátne zábery budú podané netradičnou formou - projekciou na LCD obrazovkách. Môžete sa tak tešiť napríklad na prehliadku Manhattannu, či New York City.

Veríme, že táto 3D puzzle unikátna výstava poteší oko každého návštevníka, ktorý sa zároveň o týchto jednotlivých architektonických skvostoch dozvie mnoho historických faktov a zaujímavostí. 

V sobotu, 18.3.2017 od 15:00 h sme pre deti a rodinné tímy pripravili skvelú súťaž v stavaní puzzle o zaujímavé ceny.

www.cassoviaoc.sk/sk/eventy/vystava_puzzle/

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.