Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Po prvých dvoch stretnutiach so starostami MČ Staré mesto a MČ Juh (26.7.2011 nasleduje MČ Sever) ohľadom cyklistickej dopravy v mestských častiach, vzišla od starostov požiadavka, aby všetky naše návrhy a pripomienky, ktoré boli na stretnutiach prednesené (nájdete ich tu), boli spracované do písomnej podoby. Aj preto sme vytvorili túto mapu, v ktorej budú tieto návrhy a pripomienky vyznačené a nafotené. 
Prosíme preto všetkých, ktorým nie je nedostatok a nekvalita cyklotrás a cyklochodníkov v meste ľahostajný, aby svoje postrehy písali do komentárov pod mapou, zasielali nám ich mailom (prípadne aj s fotografiou z konkrétneho miesta) alebo cez facebook.

Pre zväčšenie mapy klikni tu:

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

A čo tak cyklochodník z Terasy na Bankov

(stewo, 15. 10. 2012 8:41)

Uvažoval niekto o prepojení Terasy od jazdiarne na bankov? Dennen je tam veľa cyklistov, ak chodcov.

povedomie a pridat/opravit cyklochodniky

(Michaela, 8. 10. 2011 10:12)

Zvysit povedomie a vzajomny respekt chodcov a cyklistov a pridat cyklochodniky na prepojenie mestskych casti. Opravit cyklochodnik (ten co vedie mimo cesty) v Cermeli - je strasne deravy.
Taktiez opravit rozkopane cyklochodniky na Terasu

turistický chodník z čermeľa na Alpinku

(Ján, 4. 10. 2011 22:50)

zrušiť zákaz vjazdu bicyklom na turistický chodník z Čermeľa na Alpinku, ktorý vydali v rozpore so zákonmi mestské lesy.

Re: Cyklocesta: Šaca - Košice

(sckesk, 4. 10. 2011 21:46)

... uz ju aj zakreslili do CykloTuristickej mapy Kosic, ako planovanu trasu.

Cyklocesta: Šaca - Košice

(peto, 4. 10. 2011 21:27)

Tak veľmi by sa zišla cyklocesta zo Šace do Košíc, čo pred rokmi nám sľuboval súdruh Trebuľa v škole oficiálne na "besede" (neoficiálne kampane na post predsedu VUC)