Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

"ZOO" pri Železníkoch ZADARMO

Pre koho je vstupné do cirkusu privysoké, môže si aspoň zadarmo, cez plot, pozrieť niektoré zo zvierat.

 

Po úspešnom minuloročnom turné sa tento rok na Slovensko opäť vráti najväčší taliansky cirkus Medrano, ktorý prevádzkuje rodina Casartelli.

Vznikol v roku 1876, založila ho rodina Casartelli, ktorej desiata generácia ho vlastní dodnes. V cirkusovom zverinci návštevníci môžu obdivovať žirafy, tigre, plazy, indickej a afrackého slona, kone, klokany, byvoly, ťavy, lamy, pštrosy a ďalšie. Významnou atrakciou cirkusového programu je drezúra dvoch žiráf, ktorá je úplne ojedinelá najmä pre slovenskú publikum.

Program trvá niečo málo cez 2 hodiny a určite prípadní návštevníci nebudú sklamaní. Rovnako je dôležité si zariadiť vstupenky na program dopredu, pretože už v minulom roku sa stávalo, že niektoré časti sedadiel boli už úplne vypredané aj pár hodín pred samotným začiatkom programu.

Cirkus Medrano tiež získal už niekoľko ocenení aj z najväčšieho cirkusového festivalu v Monte-Carlo, čo ho radí medzi špičku kvalitných európskych cirkusov. Jednou z noviniek do tohtoročného programu bude vystúpenie "Indiana Jones" s manéžou, ktorá bude plná najrôznejších plazov.

http://www.cirkusy.eu/

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

...

(najlepsejsejsi, 30. 8. 2012 17:05)

tak volna priroda by im svedcala viac to je jasne.. ale ked uz boli odchytene, alebo zrejme narodene v zajati, tak aspon ze sa o nich staraju. Je to na nich vidiet :)

..

(Boris, 30. 8. 2012 11:52)

bol som,skvele predstavenie oplatí sa. A tie zvieratá majú veľké výbehy,su krmene,čisté,prečo by mali byť chudak? Nie všetky cirkusy sa o svoj zverinec nestarajú, títo to majú v pohode.

:(

(R1S0, 30. 8. 2012 0:04)

chudak zvierata :(