Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Svetový deň remesiel 2014

 Svetový deň remesiel je pre Ústredie ľudovej umeleckej výroby jeden z najväčších sviatkov v roku. Aj preto sme sa rozhodli pripraviť celodenný open air festival priamo v srdci kultúry v Košiciach.

Celodenný festival remesiel sa uskutoční v sobotu 14.6.2014 od 10. do 19. hodiny. Čakajú na vás remeselníci, ktorí vám predvedú ako s materiálom pracujú, chýbať nebudú ani populárne tvorivé dielne s odbornými lektormi ÚĽUV-u. Celé podujatie bude sprevádzať bohatý kultúrny program, v rámci ktorého vystúpia viaceré folklórne súbory a skupiny. 

Špecialitkou podujatia budú stretnutia pracovníkov ÚĽUV-u s návštevníkmi a otvorené diskusie na rôzne témy, týkajúce sa činnosti organizácie.

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

propagacia nic ?

(diki, 14. 6. 2014 22:02)

zaujimava akcia aj by som tam prisiel ale som sa o tom dozvedel az teraz po funuse ... kde to bolo nejak propagovane ?

Re: propagacia nic ?

(aaa, 14. 6. 2014 22:33)

tiež som o tom nevedel a to sa snažím sledovať aspoň dajaké akcie v meste. detto projekcia vo fontáne. prišiel by som, keby som o tom vedel...

Re: propagacia nic ?

(sckesk, 14. 6. 2014 23:39)

Dobrý deň,
stránka www.kosice.estranky.sk je len mojou súkromnou stránkou o meste Košice, ktorej sa venujem popri zamestnaní, vo svojom voľnom čase a hlavne bezplatne. To, že väčšina akcii v meste je slabo spropagovaná, by ste mali napísať skôr mestu, na Visit Kosice, alebo na K13, kde je práve propagácia pracovnou náplňou mnohých ľudí...