Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Vykoľajená električka na Nám. osloboditeľov

Dnes (11.1.2015) okolo 13:30 došlo na Námestí osloboditeľov k vykoľajeniu električky #805 (zadného podvozku) smerujúcej z Južnej triedy na Staničné námestie. Dôvodom vykoľajenia bola pravdepodobne porucha na výhybke - jej samovoľné prehodenie pred prejazdom posledného podvozku.

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Renovácia

(Mike, 11. 1. 2015 17:22)

Ked sa už robia tie upravy tratí tak by bolo dobre opravit všetko všade staré výhybky rozvádzače nové koberce okolo kolajníc cez krizovatky načo medzi kolajnicami asfalt dal by som tam tie gumené profili ... a tie komunistické zastávky prerobit všetky aj tabule a prístrešky tak by to podla mna vyzeralo estetickejšie ....

Re: Renovácia

(Jozko, 12. 1. 2015 9:43)

Dam ti cislo uctu, posli mi miliardu € a ja to spravim :)

Zase porucha ?

(miki, 11. 1. 2015 16:11)

Tie nove elektricky sa kazia nejak casto, DPMK urobil vyhodnu kupu.
Niekto povie ze porucha vyhybky...ale je zaujumave ze tie stare predpotopne elektricky s tu vyhybkou nemali cele roky problem. Skor si myslim ze tie nove elektricky nemaju tak dobry podvozok ako stare elektricky..., teda aby podvozok sedel na kolajniciach, aj ked su trochu deformovane.
Co vy na to odbornici ? :)

Re: Zase porucha ?

(boris, 11. 1. 2015 16:23)

ako vieš že staré električky s tým nemali problém? Nie som nejaký fanúšik týchto "nových" električiek,ale pod podvozkom sa jej prehodila výhybka,keby v tom čase šiel tadiaľ stará tak sa jej stane to isté,proste trať potrebuje nutne rekonštrukciu a je hazardom zo strany dpmk,že na takéto trate pustia akúkoľvek električku

Re: Zase porucha ?

(xxx, 11. 1. 2015 19:54)

Ty si asi odbornik ked tu trepes take blbosti. Ked nevies tak neries...

Re: Zase porucha ?

(Matej, 11. 1. 2015 22:02)

Len si polistuj v novinach. Nie je to tak davno co na tejto krizovatke podhodilo vyhybku pod KT8. Vela elektriciek tu uz skoncilo mimo. Rovnako ako na NMM. Sa cudujem, ze sa nieco vaznejsie nestalo aj pod mostom VSS.