Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

INFO - Aupark Košice - zmeny v organizácii dopravy v podzemnom parkovisku

Od 01. júna 2016 budú v parkovacích priestoroch nákupno-zábavného centra Aupark Košice prebiehať práce týkajúce sa zmien v organizácii dopravy. Pôjde o pozitívne zmeny, ktoré návštevníkom uľahčia pohyb v parkovacích priestoroch.

„Zmeny v organizácii dopravy sú dôležité z hľadiska obnovy a zlepšovania našich služieb smerom k zákazníkom. Touto cestou chceme uľahčiť parkovanie nielen im, ale aj ľuďom pracujúcim v priestoroch Aupark Tower. Našou prioritou je urýchliť výjazdy z parkoviska a zlepšiť celkovú organizáciu,“ uviedol riaditeľ centra, Marcel Boroš.

V parkovacích priestoroch Auparku tak dôjde k trom výrazným zmenám. Pôvodný výjazd z 2. podlažia (označovaného ako -2PP) v modrej zóne sa zmení na vjazd. Zároveň sa vjazd do 2. podlažia (-2PP) v žltej zóne zmení na výjazd. Treťou novinkou bude možnosť odbočenia vpravo pri vjazde do podzemného parkoviska z Južnej triedy. Týmto trom zmenám sa prispôsobí organizácia dopravy a dopravné značenie v celom parkovisku a prebehne aj obnova dopravného značenia. Novinkou budú tiež chodníky pre peších.

Pre zväčšenie, klikni na obrázkysucasne-riesenie-dopravy.jpg
nove-riesenie-dopravy.jpg

Aby sa predišlo výrazným obmedzeniam v doprave, všetky zmeny budú prebiehať priebežne. Vylepšenú organizáciu dopravy a pohodlnejší pohyb po parkoviskách si tak návštevníci Auparku Košice budú môcť vychutnať už na začiatku letných prázdnin.

Prosíme však všetkých vodičov o trpezlivosť a zvýšenú pozornosť v priestoroch parkoviska v tomto období.

Všetky potrebné informácie sú dostupné na stránkach www.auparkkosice.sk alebo na www.facebook.com/aupark.kosice.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.