Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

INFO - Náhradná autobusová doprava

10. 7. 2014
V posledných dňoch už viac krát na električkových linkách (napr.č.6 a 9) jazdili namiesto električiek autobusy. Dôvodom je údajne nedostatok vodičov električiek.

Autobusy väčšinou jazdia po koľajniciach a zastavujú na električkových zastávkach, no v niektorých prípadoch, ako napr. pri amfiteátri alebo Spoločenskom pavilóne, autobus zastavuje na najbližšej autobusovej zastávke a ľudia čakajúci na električkovej zastávke, ktorí si ho všimnú až v poslednej chvíli, potom prebiehajú cez rušné cesty a križovatky.

Tak POZOR!!!

Ako sa hovorí: "Za ženou a električkou nikdy nebež!!! Príde ďalšia..." :)

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Nedostatok vodičov električiek?

(Ľubomír Štulajter, 10. 7. 2014 21:18)

Takže Košičania by mali hľadať inšpiráciu v Bratislave a naučiť sa jazdiť sami... na paletách... :-)

Ale vážne. Keď na trolejbusových linkách v poslednom čase jazdia autobusy, za tým máme tiež hľadať nedostatok vodičov trolejbusov? Alebo to len vedenie DPMK chce dať milovníkom trolejbusovej dopravy na výber, či sa budú radšej voziť v nových autobusoch alebo starých trolejbusoch?

Re: Nedostatok vodičov električiek?

(Yogi, 10. 7. 2014 21:23)

Tesne pred voľbami nám dá na výber aj cestu novými trolejbusmi. Aká náhoda. :)

Re: Nedostatok vodičov električiek?

(shimimi, 11. 7. 2014 13:36)

To je na oblbnutie EU. Treba najprv vypraviť na niekoľko mesiacov na linku 71,72 naftové/dieselové autobusy aby sme potom mohli povedať, že kúpou (spolufinancovaním) nových trolejbusov sme znížili podiel naftových/dieselových autobusov.