Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

INFO - Ubian - cestovanie na pár klikov

CESTOVANIE NA PÁR KLIKOV
napíšte, kam chcete cestovat verejnou dopravou a ostatné sa hneď dozviete: www.ubian.sk

ubian.jpg

Cestujete verejnou dopravou často alebo len výnimočne? V oboch prípadoch je dobré vedieť ako sa čo najrýchlejšie dostať tam, kam potrebujete a neustále mať prehľad o vašich spojoch.
Práve pre vás je tu nová mobilná aplikácia Ubian, ktorá zohľadňuje všetky požiadavky a potreby cestujúcich. Stačí vám mobilný telefón a priamo z miesta, na ktorom sa nachádzate, zistíte všetko o doprave do cieľa svojej cesty.

Dajte Ubianu vedieť, kam sa chcete dostať a hneď máte informácie o najvhodnejších spojoch. Či cestujete mestskou alebo prímestskou dopravou, prípadne medzi mestami s rôznymi dopravcami, Ubian pre vás vyberie najlepšie trasy. Potom sa stačí už len viesť, všetky informácie o svojej ceste máte v mobile.

Je to jednoduché a praktické.

Pomocou zobrazenej mapy máte prehľad o svojej polohe, zastávkach na trase, ktorou plánujete cestovať i prestupovaní na ďalšie spoje. Aktuálne polohy vašich spojov a informácie o ich meškaní máte takisto neustále poruke.

Medzi výhody patrí aj upozornenie počas cestovania na zastávku, kde máte vystúpiť alebo prestúpiť na ďalší spoj. Ak zmeškáte, Ubian vám hneď navrhne ďalšie vhodné spoje.

Pri pravidelnom používaní máte možnosť vytvoriť si zoznam obľúbených spojov, liniek či zastávok.

Priateľské prostredie a intuitívne ovládanie sú samozrejmosťou.

Všetky dôležité informácie a podporovanú funkcionalitu nájdete aj na www.ubian.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.