Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

INFO - Zmena cien parkovného v Aupark Košice

Aupark Košice mení od 1.októbra cenu parkovného

Od 1.októbra 2015 sa v nákupno – zábavnom centre Aupark Košice mení cena parkovného. Aj naďalej majú návštevníci nákupného centra zdarma prvé tri hodiny parkovania. Po tomto čase však každá ďalšia začatá hodina bude stáť 2 € oproti súčasnému euru.

img_6413.jpg

Napriek tomuto nepopulárnemu opatreniu ale návštevníci Auparku určite uvítajú ďalšiu zo zmien. Hodiny parkovania sa im odteraz nebudú kumulovať. To znamená, že ak sa budú do Aupark Košice počas dňa opakovane vracať s odstupom väčším ako tri hodiny, každé nové začaté parkovanie budú mať opäť na 3 hodiny zdarma. V nákupnom centre si teda môžu ráno zacvičiť v posilňovni, neskôr vybaviť obednú prestávku a večer si prísť nakúpiť bez toho, aby zaplatili čo i len cent.

Oproti minulosti bude v Aupark Košice spoplatnené tarifou 2 € aj parkovanie počas víkendu a štátnych sviatkov, pričom zdarma bude až prvých 6 hodín. „K nasledujúcim zmenám sme pristúpili z viacerých dôvodov“, vysvetľuje riaditeľ centra Marcel Boroš. „Návštevnosť centra a využitie nášho parkovacieho domu sa každým rokom zvyšuje. Okrem toho budeme mať do konca roka 2015 takmer plne obsadenú administratívnu časť – biznis centrum AUPARK TOWER, ktorá je s centrom priamo prepojená. Týmito opatreniami chceme zabezpečiť komfort pre nakupujúcich návštevníkov centra, rovnako ako aj zamestnancov biznis centra. Zároveň tým musíme pokryť zvyšujúce sa finančné náklady, ktoré sú s prevádzkou a údržbou parkovacieho domu spojené“.

Zvýšením ceny parkovania chce Aupark taktiež dorovnať cenu cenám parkovania v centre mesta, kde sa za parkovanie platí 1 € už od prvej hodiny parkovania.

O parkovisku v Aupark Košice
Aupark Košice ponúka moderný parkovací systém a 1100 podzemných parkovacích miest. Zelená dióda označuje voľné parkovacie miesto a informačný systém ukáže navštevníkovi, koľko voľných miest nájde vpravo či vľavo. Mamičky s malými deťmi nájdu v parkovisku špeciálne vyhradené miesta s väčším priestorom okolo dverí, pre ľudí s telesným hendikepom sú vyhradené miesta označené špeciálnou modrou diódou. Súčasťou parkovacieho domu je aj nabíjacia stanica pre elektromobily na -2 poschodí (mínus druhé poschodie).

Všetky dôležité informácie si návštevníci košického Auparku nájdu na stránkach www.auparkkosice.sk alebo na www.facebook.com/aupark.kosice

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.