Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

INFO - Zmeny v organizácii dopravy od nedele 19.7.2015

V nedeľu 19.7.2015, z dôvodu pokračujúcich stavebných prác na stavbe Integrovanej koľajovej dopravy, dôjde v organizácii dopravy v centre Košíc k nasledujúcim zmenám :

K uzávierke koľajového prejazdu Moyzesova v križovatke Hviezdoslavova - Moyzesova. Odklon dopravy cez Bačíkovu a Továrenskú ulicu s ďalším pokračovaním do severných častí mesta.

moyzesova-uzavretie.jpg

2. K čiastočnému sprejazdneniu križovatky Štúrova - Kuzmányho - Žižkova v smere Štúrova od Námestia osloboditeľov k Steel aréne. Súčasne sa otvorí príjazd do križovatky Štúrova - Rastislavova - Moyzesova zo smeru Moyzesova s pokračovaním doprava smer Steel aréna. Tak isto zo Štúrovej od Námestia osloboditeľov bude možné v križovatke pokračovať priamo v smere Steel aréna. Tieto úpravy organizácie dopravy by mali čiastočne uvoľniť dopravne preťažený vjazd z Kuzmányho do križovatky Štúrova - Žižkova - Kuzmányho. Prejazd cez koľajnice pred Tromi vežami pre smer Kuzmányho - Štúrova /NO/ bude posunutý o cca 50 m bližšie k Steel aréne.
Legenda v schéme - modrou dnešné trasy, červenou pribúdajúce od nedele.

sturova-sprejazdnenie.jpg

3. K sprejazdneniu koľajového prejazdu Poštová v križovatke Kuzmányho - Vojenská - Poštová. Vzhľadom na pokračujúce stavebné práce v križovatke bude prejazd touto križovatkou naďalej s obmedzením, pričom severná vetva Kuzmányho bude prejazdná len v pravom dopravnom páse obojsmerne /tak ako doteraz/.

postova-sprejazdnenie.jpg

Zdroj:
Ing. Pavel Titl - PT Inžiniering Košice
Dopravné inžinierstvo a projektovanie 
www.ptinziniering.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.