Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

OZNAM - Plánované prerušenie dodávky tepla

9. 6. 2014

KOŠICE. Tepláreň Košice, a. s. (TEKO) odstaví výrobu tepla a cirkuláciu primárneho horúcovodného rozvodu na území mesta Košice v utorok 17. júna o 00:01 h.
Informovala o tom Jana Bačenková z marketingového oddelenia TEKO. "Odstávka sa týka celého mesta okrem mestskej časti Nad Jazerom, ktorá je zásobovaná cez novovybudovaný horúcovodný systém," spresnila.
Doplnila tiež, že v mestských častiach Košice - Staré Mesto, KVP, Terasa, Sever, Juh, časti sídliska Nad Jazerom (ulice Ždiarska, Sputniková, Raketová, Družicová, Važecká, Galaktická, Stálicová, Meteorová, Čechovova, Talinská), potrvá celosystémová odstávka do štvrtka 19. júna do polnoci a obnovenie dodávky sa predpokladá najneskôr do piatka 20. júna do 10.00 h.
"Z dôvodu rozsiahlych rekonštrukčných prác na Palackého a Priemyselnej ulici sa obnovenie dodávok teplej úžitkovej vody v mestských častiach Dargovských hrdinov, Ťahanovce a ulica Palackého predpokladá najneskôr do nedele 22. júna do polnoci," zdôraznila Bačenková.
V letných mesiacoch, mimo vykurovacej sezóny, bude TEKO robiť viaceré plánované opravy a preto dôjde k dočasným odstávkam teplej úžitkovej vody. "V pláne nie sú zahrnuté odstávky spôsobené nepredvídanými okolnosťami. Snahou spoločnosti je minimalizovať dobu odstávky a aj preto budú tepelné siete uvádzané do prevádzky hneď po ukončení bežných opráv," doplnila Bačenková ďalej.

Zdroj: TASR

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Kures?

(Kukuricudus, 17. 6. 2014 18:18)

Vam jebe? 4 dni sa mam sprchovat v tej vymrdanej ladovej vode? ked mi prechladnu vajca, tak vam poslem ucet od lekara za lieky...stredovek kokos...

....

(Stanislav, 9. 6. 2014 22:06)

Máte pocit, že keď je vonku nad 30 stupňov je človek schopný sa sprchovať len so studenou vodou??!!! Odstávka od 17.6. do 22.6. vkuse je ako keby sme žili v dobe kamennej!

Re: ....

(Iveta, 15. 6. 2014 16:47)

Minuly rok na terase nesla voda 2 tyzdne robili nejake rekonstrukcne praace...to bol teeda riadny masaker!!