Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Zmena dopravy na Kuzmányho od 31.5.2015

V rámci pokračujúcich prác na stavbe IKD dôjde v nedeľu 31.5.2015 k sprejazdneniu koľajových prejazdov Šrobárova a Kostlivého, pri súčasnom uzavretí koľajového prejazdu Poštová a zrušeniu dočasného prejazdu Galenova.

Systém existujúcich obchádzkových trás v centre mesta z dôvodu pokračujúcej stavby IKD sa nemení, iba dochádza k zmene trasovania obchádzky po Moyzesovej ulici smer Kuzmányho, a zo smeru Vojenská smer Moyzesova.

V smere Vojenská - Moyzesova bude doprava vrátane MHD vedená v trase Kuzmányho - Šrobárova, v smere Moyzesova - Vojenská bude doprava IAD vedená v trase Moyzesova - Kostlivého - Kuzmányho, pre autobusy DPMK je navrhnutá trasa Moyzesova - Športová hala - Kuzmányho - Vojenská. Poštová ulica bude pred Kuzmányho zaslepená. Zaslepená bude opätovne aj Galenova ulica. Šrobárova ulica bude obojsmerná s prejazdom MHD a redukciou parkovacích státí.

Vzhľadom na začatie rekonštrukčných prác na cestnej svetelnej signalizácii križovatky Kuzmányho - Vojenská - Poštová bude svetelná signalizácia v križovatkách Kuzmányho - Vojenská - Poštová a Moyzesova - Poštová nefunkčná.

 

 

Zdroj:
Ing. Pavel Titl - PT Inžiniering Košice
Dopravné inžinierstvo a projektovanie 
www.ptinziniering.sk

kliknite na obrázok pre zväčšenie

rastislavova.jpgkomenskeho.jpgvojenska.jpg

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.