Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Zmeny v MHD od 31.mája 2015

KOŠICE. Kvôli uzatvoreniu cestno-koľajových prejazdov na križovatke ulíc Kuzmányho – Poštová a Kuzmányho – Galenova a súčasnému otvoreniu prejazdov Kuzmányho – Šrobárova a Kuzmányho – Dr. Kostlivého dôjde od nedele (31.5.2015) k nasledujúcim zmenám v MHD:

-        Autobusové linky č. 12, 17 a 36 premávajúce od novej nemocnice do centra budú v zastávke Hlavná pošta zastavovať nie na bežnom stanovišti na Poštovej ulici, ale na novom dočasnom stanovišti na Kuzmányho ulici. Ďalej budú pokračovať s odklonom po Šrobárovej ulici a následne po svojej bežnej trase. Linka č. 12 v tomto smere vynechá zastávku Slovenský rozhlas.

-        Autobusové linky č. 17 a 36 premávajúce od Námestia Maratónu mieru k novej nemocnici budú premávať s odklonom po Kuzmányho ulici. V zastávke Radnica Staré mesto budú zastavovať nie na bežnom stanovišti na Moyzesovej ulici, ale na novom dočasnom stanovišti na Kuzmányho ulici pri bývalej Fatre. Zastávku Slovenský rozhlas v tomto smere vynechajú.

-        Autobusová linka č. 12 premávajúca od Domu umenia k novej nemocnici bude premávať s obchádzkou cez Kuzmányho ulicu, zastavovať však bude na všetkých svojich bežných zastávkach.

-        Autobusové linky č. 5, 10, 11, 20L, 21, 23, 25, 32, 52, 56, 71, 72, X6, N2, N3 a N71 premávajúce od Nám. osloboditeľov k súdom budú premávať s odklonom cez Ulicu Dr. Kostlivého – bez zmeny v umiestnení zastávok.

http://www.dpmk.sk/aktuality/zmeny-v-mhd-od-31-maja

zmeny_kuzmanyho_31052015.jpg

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.