Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

POZVÁNKA - 10. narodeniny OC Galéria Shopping Košice

Prvé okrúhle výročie OC Galéria Shopping Košice je určite dobrým dôvodom na poriadnu oslavu. Aby si našu párty mohli užiť veľkí i malí, pripravili sme bohatý program plný predstavení, koncertov, tanečných vystúpení, ale chýbať nebude ani módna šou, zábavné živé sochy , bezplatné poradenstvo a čerešničky na torte v podobe vzdušnej akrobacie a ohňostroja. Ako na správnej narodeninovej oslave, bude i šampanské a torta.

Sobotu odštartuje Albertíkova narodeninová šou – detský program plný darčekov a zábavy. Po nej si už na svoje prídu najmä milovníci koncertov. Na pódiu pri Fashion Café na 1. poschodí sa vystriedajú kapely Cirkus a Nocadeň. Na detičky čaká v rámci sprievodného programu veselá pouličná šou Cirkus jedného klauna, maľovanie na tvár a nafukovacie atrakcie. Dámy sa zas môžu tešiť na bezplatné poradenstvo v oblasti vizáže. Spestrením budú živé sochy a veľkolepou bodkou vzdušná akrobacia.

Po piatku, ktorý pozvoľna odštartuje oslavy, bude nasledovať sobota, doslova nabitá vystúpeniami. Už predpoludním sa môžete tešiť na prvú módnu šou. V rámci programu sa u nás predstavia aj deti z košického CVČ OrgovánováDivadlo Portál privezie rozprávkový príbeh plný pesničiek o začínajúcom zbojníkovi, ktorý sa vydá na kráľovský dvor ukradnúť princeznú. Rozprávku na motívy ľudovej rozprávky Kapsa, potras sa odohrá Divadlo CililingPetra Magdová očarila nielen porotu Hlasu ČeskoSlovenska, ale aj tisíce divákov. Teraz príde k nám, aby s nami a s vami oslávila desiate narodeniny OC Galeria Shopping Košice. Tanečná skupinaOutbreak je jednou z najprestížnejších tanečných a umeleckých zoskupení na Slovensku. U nás sa v sobotu predstaví hneď dvakrát. O 18.00 a 19.00 hod. Medzitým na javisko vystúpi prešovská rock-popová kapela Sunlips. K hudobným chuťovkám prispeje aj speváčka Michaella a kapela Reverz Park. O 21.00 hod. čaká na všetkých ohňostroj. Priestor vám vyplní aj sprievodný program v podobe zrkadlových ľudí, bezplatného poradenstva v oblasti vizáže, maľovania na tvár, detského ihriska a nafukovacích atrakcií. V centre môžete stretnúť maskotov, napr. i z ľadovej šou. Čas si budete môcť vyplniť aj nakupovaním. O 15-tej u nás totiž odštartuje akcia I love zľavy, ktorá zníži ceny tovarov vo vybraných butikoch a predajniach.

Veríme, že s nami naše narodeniny poriadne oslávite a užijete si program i skvelé nákupy!

http://www.galeriakosice.sk/--52-509-10-narodeniny 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.