Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

POZVÁNKA - 2. ročník šachového turnaja pri príležitosti výročia nežnej revolúcie

2r_sach_7st.jpg

Presne po roku, 17. novembra 2013 sa v Košiciach opäť stretnú priaznivci šachu na šachovom turnaji konanom pri príležitosti výročia nežnej revolúcie. Turnaj organizuje Občianske združenie 7 Statočných v spolupráci s Obchodným centrom Cassovia. Po úspešnom prvom ročníku, ktorý sa konal minulý rok v priestoroch Senior domu v MČ Košice – Sever sa organizátor turnaja rozhodol urobiť 2. ročník na opačnom konci Košíc, v priestoroch OC Cassovia v MČ Košice – Juh.

„ Turnaj, ktorý som sa s kolegami z OZ 7 Statočných rozhodol v roku 2012 založiť a pravidelne ho organizovať nesie v sebe okrem šachového zápolenia a pripomenutia si výročia nežnej revolúcie aj propagáciu šachu medzi nešachovú verejnosť. Aj z tohto dôvodu som rád, že sa nám podarila spolupráca s OC Cassovia a ďalšími sponzormi z radov občanov Košíc. Turnaj si bude môcť pozrieť každý, kto v nedeľu 17. novembra v obedňajších hodinách navštívi toto obchodné centrum.“, poznamenal riaditeľ turnaja Kosmas Bekiaris.

Turnaj začína prezentáciou hráčov od 9:30hod a samotné šachové súťaženie o finančné ceny začína o 10:00hod v strede obchodného centra. Hoci prostredie nebude typicky šachové organizátor verí, že turnaj bude príjemným spestrením sviatočného dňa pre samotných súťažiacich i prítomných divákov minimálne tak dobre, ako to bolo minulý rok počas prvého ročníka

 

„ Už teraz pomaly začínam rozmýšľať nad tretím ročníkom turnaja. Spolu s kolegami z OZ 7 Statočných urobíme maximum pre čo najväčšiu propagáciu šachu, pretože šach nie je len hra, či šport. Je to dar, ktorý je potrebné využiť pre zdravý vývoj našich detí. Všetkých srdečne vítame a tešíme sa na stretnutie nad šachovnicou v nedeľu 17. novembra 2013 od 9:30hod v OC Cassovia, Pri prachárni 4 v Košiciach.“, dodal riaditeľ turnaja Kosmas Bekiaris.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.