Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

POZVÁNKA - Deň otvorených dverí ŠD Košice

vseobPo minuloročnom úspechu sa aj v tomto roku v deň výročia otvorenia Historickej budovy ŠD Košice (28. septembra 1899) naplno otvoria divadelné dvere. Pripravené sú prehliadky divadelnej budovy vrátane priestorov bežne divákom nedostupných či autogramiáda divadelných osobností. Každý, kto príde v sobotu 28. septembra 2013 od 13:00 do 16:00 hod. na Deň otvorených dverí ŠD Košice, bude zaradený do žrebovania o zaujímavé divadelné ceny.

www.sdke.sk

 

pociskovaSúčasťou Dňa otvorených dverí ŠD Košice, ktorý bude v sobotu 28. septembra 2013 od 13:00 do 16:00 hod. v Historickej budove ŠD bude aj oficiálny štart spoločného projektu OZ Košické divadlo a Štátneho divadla Košice "THEATRE ADDICT" ("ZÁVISLÍ NA DIVADLE").

Cieľom projektu je spojienie divadelných nadšencov do komunity, ktorá si vzájomne sprostredkúva informácie o divadle formou osobnejšej „reklamy", vzájomným odporúčaním domácich aj iných predstavení. „Zároveň chceme týchto ľudí spojiť pomocou najmodernejších komunikačných prostriedkov – cez sociálne siete, web, blog či mobilnú aplikáciu," hovorí predseda OZ a vedúci obchodného oddelenia ŠD Košice František Ténai. Vzájomná vnútorná komunikácia tých, ktorí sa ku komunite pripoja, môže byť podľa jeho slov dôležitým zdrojom na vytváranie názoru na divadlo, na domáce divadelné predstavenia, môže podporiť návštevnosť predstavení ponukou rôznych bonusov, zliav či prostredníctvom súťaží.

„Každý, kto sa stane „závislým na divadle" dostane príležitosť dať svoj status najavo aj navonok prostredníctvom dizajnového trička či ďalších propagačných predmetov," dodal Ténai. Súčasne so spustením projektu sa prostredníctvom facebookového profilu rozbehne aj dražba unikátnych tričiek s podpismi známych osobností – Nely Pociskovej, Karla Rodena, Mariána a Martina Geišbergovcov, Janka Slezáka, Patrika Vyskočila či Thomasa Puskailera, hostí nedávno skončeného úspešného Festivalu divadiel strednej Európy. Záujemcovia si dražené tričká budú môcť pozrieť v priestoroch historickej budovy divadla práve počas Dňa otvorených dverí, ktorí opäť ponúkne zaujímavý program – prehliadky divadelnej budovy vrátane priestorov bežne divákom nedostupných či autogramiáda divadelných osobností.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.