Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

POZVÁNKA - Košice Gurmán Fest 2015

12. - 14. JÚN 2015 / MESTSKÝ PARK / 6. ročník gastronomického podujatia roka na Východnom Slovensku!

Mestský park v Košiciach sa opäť premení na zelený ostrov plný gastronomických zážitkov. Košice Gurmán Fest už po šiesty raz pozýva Vás a Vašich priateľov stráviť čas v atraktívnom prostredí v centre mesta a vychutnať si skvelé jedlo, rozmanité vína, či relaxovať pri jazzovom koncerte.

Vyberte si z pestrej ponuky tých najlepších košických reštaurácií, ochutnajte regionálne a lokálne produkty, či nováčika festivalu – vychýrenú maďarskú reštauráciu Anyukám Mondta, ktorá prijala pozvanie na Košice Gurmán Fest po prvýkrát. O svoje kulinárske umenie sa príde podeliť aj prvotriedny kuchár reštaurácií ocenených Michelinovými hviezdami Gabriel Kocák, či sympatický Marcel Ihnačák.

Čaká Vás viac ako 40 vystavovateľov, 7 jazzových koncertov, 3 majstrovské live cooking shows, 1 súťaž vo filetovaní lososov, detská zóna s jedinečným vláčikom a živým poníkom a mnoho nielen kulinárskych zážitkov. Novinkou bude hudobný altánok, kde sa počas festivalu predstavia zaujímaví hostia: Jazzabell, AMC Trio, Edo Klena, Štefan Šanta a Sisterhood of Klangpedal.
Pozrite si, čo všetko na Vás čaká počas 3 festivalových dní!

Detaily a ďalšie informácie sa priebežne aktualizujú, preto zostaňte naladení aj na Facebookovej stránke Košice Gurmán Fest!

Otváracie hodiny festivalu
•  Piatok - sobota od 12.00 do 22.00 / nedeľa 11.00 - 20.00

Vstupné
• 1 dňová vstupenka: dospelý 2,5€ / dieťa 6 - 15 rokov, dôchodca a ZŤP 1,5€ / dieťa do 6 rokov v sprievode rodiča ZDARMA!
• Festivalová permanentka - tri festivalové dni za cenu dvoch!: dospelý 5€ / dieťa 6 - 15 rokov, dôchodca a ZŤP 3 € / dieťa do 6 rokov v sprievode rodiča ZDARMA!

Vstup na Košice Gurmán Fest bude možný od Kunsthalle (zo Štefánikovej ulice) a od Jakabovho paláca (z Mlynskej ulice). Ostatné vstupy do parku budú uzatvorené.

Festivalové platidlo
Tak ako počas predošlých ročníkov aj tentoraz budú platidlom na festivale „gurmány“. Návštevníci si ich budú môcť zakúpiť v Gurmánbankách rozmiestnených v areáli parku.

UPOZORNENIE: Vážení návštevníci mestského parku: Oznamujeme Vám, že v prípravné práce na Košice Gurmán Fest budú prebiehať v dňoch 9.–10. júna 2015. Park bude z organizačných dôvodov uzavretý a nepriechodný vo štvrtok 11. júna 2015 od 12.00. Vstup do parku v dňoch 12.–14. júna je možný len pre návštevníkov festivalu Košice Gurmán Fest. Park bude znovu prístupný pre verejnosť po ukončení prác spojených s festivalom v pondelok 15. júna 2015 od 12.00. Ďakujeme za pochopenie!

http://visitkosice.eu/sk/kosice-gurman-fest--2015

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.