Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

POZVÁNKA - Nočné jazdy na sv. Jána

Jánske nočné jazdy po prvýkrát na železničke

Nočný vlak, mimoriadny program, atrakcie - to všetko v jednom balíku ponúka naša zeleznička a westernová skupina WIld West Show. Svätojánska noc s nočným program odštartuje v tomto roku na Slovensku 22. júna o 20:00 v areáli Alpinka. Pozor, návoz vláčikom za bežné cestovné už o 19:15 zo stanice Čermeľ.

"Nočné jazdy na našej železničke sú veľmi populárne a toto je výborná príležitosť pre návštevníkov zažiť unikátnu jazdu nočným vlakom a spolu s tým aj skvelý a atraktívny a bohatý program na Alpinke," pozýva na podujatie Igor Holéczy z občianskeho združenia Detská železnica Košice, ktoré železničku prevádzkuje.

V sobotu 22. júna bude železnička počas dňa premávať podľa riadneho cestovného poriadku, k tomu však večer pribudnú ďalšie dve jazdy. "Zo stanice Čermeľ vyrazí vlak o 19:15 a zo stanice Alpinka na spiatočnú cestu vyrazíme 15 minút po polnoci. V prípade veľkého záujmu sme samozrejme pripravení kedykoľvek pre  verejnosť vypraviť v tento večer aj ďalšie mimoriadne jazdy," doplnil Igor Holéczy.

A čo čaká návštevníkov na Alpinke? "Ukážky westernových zručností, UV tanečná a horúca šou brušných tanečníc, zapálenie vatry a súťaže pre statných chlapov a ženy a aj polnočné prekvapenie. Do toho všetkého samozrejme živá hudba v podaní country skupiný Krígeľ," upresnil Michal Šimko z westernovej skupiny Wild West Show.

Aj po návrate polnočného vláčiku do stanice Čermeľ čaká na návštevníkov prekvapenie. Pripravený historický autobus hostí odvezie za 0,50 centov do centra mesta alebo na železničnú stanicu.

Tešíme sa na vás!!

http://www.detskazeleznica.sk/--3-50-nocne-jazdy-na-sv-jana

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.