Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

POZVÁNKA - Ponuka decembrového programu Košických kultúrnych centier

K13
Stromy - detské divadelné predstavenie

6. 12. 2014, 14:00 a 17:00, Kasárne/Kulturpark
Nová tanečná rozprávka podľa rovnomennej knižnej verzie od Gurama Petriašviliho Stromy, určená pre detského diváka, bude aj o tom, ako umenie empatie a porozumenia stojí v strede všetkých umení, ako môžeme uvidieť klíčiť jagavé semienka, aj ako rozpoznáme múzy okolo nás. Predstavenie má originálnu hudbu, je nádherne výtvarne dotvorené a spolu so skúsenými tanečníkmi v ňom účinkujú aj deti.

Viac info na: http://www.k13.sk/deti-budu-sadit-rozpravkove-stromy/ 

Tides from Nebula, The Ills - koncert

9. 12. 2014, 19:30 - 21:30, Kasárne/Kulturpark 
Priestory Kasární/Kulturparku sa 9. decembra naplnia hudbou dvoch kapiel. Hosťami večera budú poľská skupina TIDES FROM NEBULA a slovenská hudobná formácia THE ILLS. Ponúknu zmes inštrumentálnej gitarovej hudby a energického post-rocku.

Viac info na: http://www.k13.sk/kapely-prinesu-instrumentalnu-gitarovu-hudbu-a-energicky-post-rock/

Vlna naživo - literárny festival 

13. 12. 2014, 10:00 - 23:00, Kasárne/Kulturpark
Do Kasární/Kulturparku prichádza multižánrový festival súčasného umenia Vlna naživo, ktorý prinesie 13. decembra najnovšie trendy v oblasti literatúry. Priestor dostanú aj hudba a film. Po Bratislave a Banskej Bystrici sa presúva do Košíc.

Viac info na: http://www.k13.sk/festival-vlna-nazivo-je-upleteny-z-literarnej-vlny-a-sucasneho-umenia/

Továreň na Vianoce

15. - 20. 12. 2014, Kasárne/Kulturpark
Kasárne/Kulturpark sa v predvianočnom čase zmenia na Továreň na Vianoce. Podujatie pre deti, ktoré si prídu vyrobiť a zabaliť darčeky pre svojich rodičov a kamarátov, sa začne 18. decembra a potrvá do 20. decembra. Pripravené sú pre ne tvorivé dielne a workshopy pod vedením skúsených animátorov a umelcov.

Viac info na: http://www.k13.sk/udalosti/tovaren-na-vianoce-program-pre-deti/

Preßburger Klezmer Band - koncert

18. 12. 2014, 20:00 - 21:30, Kasárne/Kulturpark
S projektom JUH! sa 18. decembra predstaví v košických Kasárňach/Kulturparku unikátne bratislavské hudobno-tanečné zoskupenie Preßburger Klezmer Band.  Je to popredný zástupca žánru ethno/world music a súčasne prvá klezmerová kapela na Slovensku, ktorá vznikla v roku 1995. Formácia účinkovala na mnohých obsahovo rozmanitých koncertoch a kultúrnych podujatiach na Slovensku, v Európe a zámorí, počnúc koncertmi vážnej hudby až po vystúpenia na hudobných festivaloch.

Viac info na: http://www.k13.sk/presburger-klezmer-band-namiesa-podmanivy-kokteil-hudby/
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.