Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

POZVÁNKA - Šampionát klasického endura v Košiciach - príprava na ISDE 2015

Počas víkendu (9.-10.8.2014) sa na Jahodnej pri Košiciach uskutoční šieste podujatie tohtoročného seriálu MM SR, SP a Pohára SMF v endure a country crosse. Po úpravách v kalendári podujatí sezóny 2014 sa bude jednať o prvé podujatie klasického endura. Jazdiť sa bude na trati, kde bude viesť aj 90.ročník ISDE, ktorý sa uskutoční v Košiciach v septembri 2015.

Na podujatí organizátor SC enduro klub Košice očakáva účasť jazdcov z mnohých Euróspskych krajín, nakoľko šampionát je zaradený i do kalendára podujatí európskej motocyklovej asociácie Alpe Adria a motocyklovej asociácie krajín strednej Európy MACEC.

Trať súťaže, s dĺžkou kola cca 50km,  pozostáva z Enduro testu v priestore štartu a Cross testu pri autocampingu Zlatník (pri obci Košická Belá). Do servisnej časovky pred Cross testom je vzdialenosť cca 38 km. V sobotu aj v nedeľu sa v prvom kole meria Enduro test aj Cross test. Časová tolerancia na meškanie v časovej kontrole je 30 min za deň.

Štar prvých jazdcov bude v sobotu i v nedeľu o 9,00 hod. Dekorovanie víťazov "košického endura" sa uskutoční v priestore depa v nedeľu 10.8.2014 v čase cca 15,30 hod.

Bližšie informácie sú v zvláštnych ustanoveniach podujatia.  

http://www.smf.sk/c-795/aac-macec-cup-a-mm-sr-enduro-kosice/

plagatA3_MSR_Alpe.jpg 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.