Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

POZVÁNKA - Splavujeme v máji

16.5.    Splav Cirochy
Splavte s nami Cirochu od hrádze VD Starina až po Lackovce. Splav prebieha na 2 miestnych nafukovacích kanoe, ktoré sú na tejto rieke vhodné aj pre začiatočníkov. Na tento dátum je sľúbené prilepšenie vodného stavu.
Cena splavu 30€/osobu, v cene je požičanie lode a výstroje (pádlo, vesta, prilba, vodotesný barel na suché veci), inštruktor a doprava lodí.
Viac informácií na http://www.splavujeme.sk/sk/kalendar-akcii/dvojdnovy-splav-cirochy-a-laborca/

30.5. (sobota), 10:00 - 12:00    Základy kanoistiky a kajakovania na Hornáde (lodenica Košice)
Na kurze Vás naučíme základy ovládania kanoe alebo kajaku. Po úvodnej inštruktáži si všetko prakticky vyskúšate na vode, celý kurz vedie skúsený inštruktor. Po jeho absolvovaní by ste mali byť schopný samostatne splaviť nenáročné rieky podobné Hornádu. Cena kurzu kanoistiky je 20€/osobu, cena kurzu kajakovania 25€/osobu. V cene je požičanie lode a výstroje, inštruktor pre skupinu, kurz prebieha pri našej lodenici na Aničke.
Ďalšie informácie o kurze na http://www.splavujeme.sk/sk/kurzy/zaklady-kanoistiky-a-kajakovania-na-hornade/

31.5. (11:00 - 13:00)    2 hodinový splav Hornádu
Splav Hornádu na kanoe alebo kajaku, ktorý netrvá viac ako 2 hodiny. Úsek z Družstevnej pri Hornáde do Košíc je vhodný aj pre začiatočníkov a rodiny s deťmi. Cena splavu 16€/osobu, v cene je požičanie lode a výstroje (pádlo, plávacia vesta, prilba), doprava lodí, inštruktor pre skupinu. Dopravu šoférov po splave späť k autám vieme zabezpečiť za 2€/osobu.
Viac informácií http://www.splavujeme.sk/sk/kalendar-akcii/2-hodinovy-splav-hornadu/

31.5. (11:00 - 13:00)    Rafting
V tomto čase je možné splavovať aj na rafte, ktorý je vhodný najmä pre rodiny s malými deťmi (od 3 rokov). Cena raftingu 15€/osobu. Raft riadi skúsený inštruktor (guide), čas splavu sú necelé 2 hodiny.
Ďalšie informácie o raftingu na http://www.splavujeme.sk/sk/rafting/#raftingHornad

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.