Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

POZVÁNKA - Tekvicová nedeľa na Detskej železnici

Detská železnica pozýva v nedeľu 30. októbra na rozlúčku so sezónou, na Tekvicovú nedeľu. Nástupná stanica detskej železničky sa už tradične premení na pestrofarebné centrum tekvíc, sviečok a strašidiel. Najlepšiu masku odmenia voľným cestovným lístkom.

tekvicova_nedela_2016.jpg

Špeciálne vyzdobené vlaky vyrazia z Čermeľa o 11:20, 13:20 a 15:20. Cestujúci v netradičnom prevleku sa môžu zapojiť do súťaže o voľný cestovný lístok na budúcu sezónu. „Stačí prísť v kostýme alebo maske, nechať sa odfotiť, uverejniť na našom Facebooku a získať čo najväčší počet hlasov. O víťazovi rozhodne verejné hlasovanie od nedele 30. októbra do piatka 4. novembra (do 12:00 hod.). Maska s najväčším počtom hlasov vyhráva 20-jazdový lístok na detskú železnicu na budúcu sezónu,“ uviedol Ľubomír Lehotský z OZ Detská železnica Košice.

Už tradične sa cestujúci budú môcť zahriať pravým železničiarskym čajom. Program pre všetky deti v reštaurácii Alpinka tento rok pripravila medzinárodné škola Splash International Košice. „Spoločne si vyrobíme vlastné výtvory z papiera, zabavíme sa pri hre, pozrieme si rozprávku a v areáli Alpinky sa povozíme aj na koníkoch,“ prezradila Miroslava Holéczyová zo Splash International Košice. 

halloween-2015--10-.jpg

V decembri ešte príde Mikuláša

Sv. Mikuláš ani v tomto roku neobíde detskú železnicu, ktorú navštívi v sobotu 3. decembra. Osobne vypraví mimoriadne vlaky o 9:30 a 12:00. Na konečnej stanici Alpinka je pripravený program za prítomnosti sv. Mikuláša, anjelov a čerta. „Pre všetky deti je v tento deň pripravená milá pozornosť. V prípade záujmu, môžu rodičia v predstihu, najneskôr do 27.11., objednať pre svoje ratolesti aj mikulášsky balíček,“ dodal Ľ. Lehotský. Informácie o mikulášsky jazdách a rezervácii balíčkov poskytneme na kezeleznica@gmail.com.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.