Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Bohatá ponuka letov priamo z Košíc

Nestihli dovolenku pri mori? Kartago má stále bohatú ponuku letov z Košíc 01.jpg
Prázdniny sú už takmer na konci, no nie každý stihol užiť si prázdniny na plno. Pokiaľ aj vy patríte medzi tých, čo si nechávali výber dovolenky na poslednú chvíľu, netreba zúfať. Najvyššia sezóna sa síce blíži ku koncu, no nastupujú posezónne výpredaje a výborné ponuky, ktoré disponujú stále pekným výberom hotelov rôznej kategórie. Už nejaký čas sa pritom nemusíme obmedzovať len na zahraničné odletové letiská, alebo Bratislavu. Mnoho destinácií môžeme navštíviť priamo z Košíc. Kartago tours má v ponuke hneď niekoľko letov priamo z metropoly východu.

Tunisko – stálica v ponuke v dobrých cenách
02.jpgTunisko dlhodobou stálicou aj vo voľbách dovolenkárov. Môže za to pomerne dobrá cenová dostupnosť, známe letoviská a ponuka hotelov. Najbližšie odlety do Tuniska má Kartago tours priamo z Košíc už 6. septembra na 8 dňové termíny z Košíc, pričom ceny sa pohybujú už v cenách s 31% zľavou. Z Košíc je možné letieť aj na 11 dňový termín od 10.03.jpg septembra. V bohatej ponuke je možné vyberať až medzi troma desiatkami hotelov rôznej kategórie. Medzi kvalitné patrí viacero hotelov siete Caribbean, ktoré si získavajú svoju popularitu aj u náročnejšej klientely. Medzi najobľúbenejšie hotely v ponuke patrí nepochybne hotel Golden Tulip Mahdia Palace, ktorý leží, ako jeho názov napovedá, na obľúbenej pláži Mahdia. Tá je známa svojim jemným pieskom, príjemným vstupom do mora a pestrou ponukou hotelov. Pre menej náročných je to napríklad tradične populárny a u mnohých klientov opakujúci sa pravidelne hotel Thapsus. Všetky hotely pritom ponúkajú aj stravovanie all inclusive, čo je ideálne pre tých, čo prichádzajú na dovolenku odpočívať a užívať si miestnej pohostinnosti.
 
04.jpgKto rád spoznáva, môže vyraziť na Saharu, povoziť sa na ťavách, navštíviť napríklad aj miesta známe z filmu Hviezdne vojny. Niekoľko scén sa totiž nakrúcalo priamo tu, prípadne tu filmári postavili svoje filmové kulisy. Nádherné je v ktorom narazíte na oázy plné života uprostred suchej krajiny, pohorie Matmata známe z II. svetovej vojny, či soľné jazerá.
 
 
 
Turecko – nezameniteľné a typické
05.jpgTurecko je nemožné zameniť s hociktorou inou destináciu. Ponúka pestrú ponuku hotelov takmer po celom svojom pobreží. História z čias antiky až po dnes pokrýva celú krajinu a často z nej ťažia mnohé lokality. Nezabúdame ani na prírodné krásy, za ktorými smerujú mnohí turisti z celého sveta v rámci fakultatívnych výletov. Turecko má mnohé čo ponúknuť svojim návštevníkom a stále zanecháva nádherné dojmy a zážitky. V úvode školského roku sa z Košíc letí už 4. septembra na 11 dní. Zľava v termíne siaha až na 35% a stále je z čoho vyberať. Niekoľko kvalitných 5 hviezdičkových hotelov môže zaujať zvýhodnenými cenami. Z Košíc sa následne letí aj v termíne 15. septembra na 8 dní aj 15 dní. Týždňový turnus ponúka na výber desiatku hotelov. Dvojtýždňová ponuka je menšia, no nájdete v nej výlučne kvalitné hotely s dobrou reputáciou.06.jpg
 
22. septembra z Košíc letí 8 dňový zájazd do tureckej Antalye so stále pestrým výberom hotelov v letoviskách Side, Alanya, alebo Kemer. Nájdete medzi nimi prevažne 5 hviezdičkové hotely, často s vlastnými toboganmi, ktoré využijú najmä všetci milovníci vodných radovánok a adrenalínu.
 
 
 
Nielen z Košíc
Kartago tours lieta aj zo Sliača, čím približuje svoju ponuku aj strednému Slovensku. Celoročne sa lieta z Bratislavy a v zimnom období je najlákavejšia ponuka exotických zájazdov, z ktorých sa lety konajú prevažne z Prahy. Zimnú ponuku zájazdov Kartago tours predstaví spoločne s exotickými novinkami v priebehu septembra 2013.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.