Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Ázijská trieda - rekonštrukcia

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ázijská prejazdná opačným smerom

Zmena organizácie MHD na sídlisku Ťahanovce

Od nedele (26.6 2016) v čase od 8:00 hod dochádza k zmene organizácie MHD na Ázijskej a Európskej triede na sídlisku Ťahanovce. MHD bude premávať v opačnom trasovaní, ako v súčasnej etape obmedzení:
Všetky autobusové linky zo sídliska do mesta (okrem linky 25) budú premávať len po Americkej triede, čiže cez zastávky Bruselská (zastávka linky 56) a Budapeštianska.
V opačnom smere všetky autobusové linky z mesta na sídlisko (okrem linky 25) budú premávať po pôvodnej trase po Ázijskej a Európskej triede.

Náhradná autobusová linka X premáva po trase:
Sofijská > Belehradská > Hanojská > Berlínska > Bruselská (zastávka na Európskej triede) > Bruselská (zastávka na Americkej triede) > Budapeštianska.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Na sídlisku Ťahanovce sa v utorok 29.3.2016 začala rekonštrukcia Ázijskej triedy. Stavbu realizuje združenie firiem Eurovia a Inžinierske stavby, ktorému bolo stavenisko odovzdané ešte vlani. Kvôli zlému počasiu však boli práce prerušené a preložené na koniec marca. Rekonštrukcia je realizovaná za jednosmernej premávky v polovičnom profile zo severu na juh, a to s provizórnym riešením vstupov na rekonštruovanej časti vozovky. Rekonštrukcia je plánovaná na dobu najviac tri mesiace.

 

Súvisiace odkazy:

Rekonštrukciu Ázijskej triedy prerušia
Práce na rekonštrukcii Ázijskej triedy obnovili

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

prechod pre chodcov Sofijska

(Tahanovcan od Metra, 4. 9. 2016 21:46)

Velmi by ma zaujimalo, na ci popud bol zruseny vytazeny prechod pre chodcov nad zastavkou Sofijska. Povodne tam prechod nebol, pred cca 15 rokmi bol dodatocne dorobeny aj s chodnikom od zastavky a teraz pocas rekonstrukcie zahadne "zmizol".

Najviac 3 mesiace

(Kosican2, 27. 7. 2016 9:05)

Asi mám zlý kalendár ale nie ja náhodou už po 3mesiacoch....

X

(janka, 26. 6. 2016 15:32)

Ako bude premavat Xka rano,ked niektori uz chodia na 5.00 do roboty?

VO

(Teapack, 24. 4. 2016 15:03)

Nevie niekto, tie prevesene kable na stlpoch VO nad prechodmi daju v ramci reko konecne normalne pod zem, alebo to nikoho nenapadlo a ostane to nadalej prevesene jak v Rumunsku?

2 rozdielne projekty

(MURKo5678, 4. 4. 2016 11:24)

Rury ktore su na niektorych fotkach (napr obr. 51 ci 52) nemaju s touto akciou (komplexna rekonstrukcia cesty na Azijskej triede) vobec nic spolocne. Jedna sa o uplne iny projekt, ktory maju na starosti vodari a len zhodou okolnosti sa obe akcie odohravaju v rovnakom case.

pat

(pat, 1. 4. 2016 13:39)

najlepsia je ta foto ako tam stoji to auto a vedla neho vyzerany asfalt hah