Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Letná ulica - rekonštrukcia poškodenej komunikácie

Od 31.8.2016 Letná prejazdná v oboch smeroch.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Od 20.07.2016 /streda/ sa začne s rekonštrukciou poškodenej komunikácie na Letnej ulici v úseku od Pajorovej ulice po križovatku Letná – Zimná ulica. Z dôvodu realizácie prác budú v tomto úseku nasledovné obmedzenia: 
- komunikácia medzi Pajorovou a Zimnou ulicou bude jednosmerná v smere od Pajorovej po križovatku Letná - Zimná. 
- V križovatke Letná – Zimná bude zákaz odbočenia vľavo a zo strany Letnej ulice od Komenského ulice zákaz priameho smeru na Letnú ulicu smer Amfiteáter. 
- Z ulice B. Nemcovej zákaz odbočenia v pravo na Letnú ulicu smer Amfiteáter. 

Predpokladaný termín ukončenia rekonštrukčných prác je 14.08.2016.

http://www.kosice.sk/article.php?id=17815

 

Mimoriadna oprava Letnej ulice spôsobí zmeny v MHD

Z dôvodu opravy cestnej komunikácie a zjednosmernenia Letnej ulice (medzi ulicami Pajorova a Zimná) dôjde od stredy (20.7.2016) od 8:00 hod. k týmto zmenám MHD:

Linky číslo 19 a 22 budú v smere na Amfiteáter premávať po obchádzkovej trase medzi zastávkami Zimná a Amfiteáter cez ulice B. Němcovej a Watsonovu. 

Obchádzková trasa :  Zimná - Technická univerzita (zastávka na ulici B. Nemcovej) - Botanická záhrada ( zastávka na ulici Watsonovej) - Amfiteáter a ďalej pokračujú vo svojich pôvodných trasách.

V opačnom smere ( v smere na Námestie Maratóna Mieru) premávajú bez zmeny trasy, dochádza však k zmene umiestnenia zastávky Technická univerzita, ktorá bude dočasne premiestnená pred križovatku ulíc Letná - Pajorova.

Linka č. 12 v smere k Novej nemocnici  bude premávať po obchádzkovej trase medzi zastávkami Botanická záhrada a Amfiteáter cez ulice Zimná a ČSA.

Obchádzková trasa : Botanická záhrada - Technická univerzita (zastávka na ulici Boženy Nemcovej) - Zimná (zastávka linky 19 a 22) - Amfiteáter.

V smere na Sídlisko Podhradová premáva bez zmeny trasy, dochádza však k zmene umiestnenia zastávky Technická Univerzita, ktorá bude dočasne premiestnená pred križovatku ulíc Letná - Pajorova.

http://www.dpmk.sk/aktuality/2016/mimoriadna-oprava-letnej-ulice-sposobi-zmeny-v-mhd

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

ta jak inak

(peto, 29. 8. 2016 18:37)

to už aka rekonstrukcia ked tam ostali tie otrasne stare mriezky a dekel na kanal čo su zas pod urovnou cesty?????..... debilizmus košicky

OMG!

(kosican, 20. 7. 2016 2:54)

cela letna/zimna/jarna aj bozenka si vyzdaduje uz generalnu rekonstrukciu(tak ako bernolacka ci gemerska aj s obrubnikmi a vymenou kanalizacie) nie zase debilne a nic neriesiacie latanie platanie jam!!! zas naprd riesenie!!!s takymto pristupom budeme zase o par mesiacov tam kde sme boli.. :-/ bozenka sa dufam poriesi aspon pri vymene trati vramci MET ,eurovia by to mohla dat spolu so stlpmi aj vymenou kanalizacie

Re: OMG!

(robin, 20. 7. 2016 22:50)

v tomto pripade by malo ist o rekonstrukciu, nielen o vymenu vrchnej vrstvy asfaltu

hura

(marsob, 19. 7. 2016 20:56)

Konecne. Snad opravia aj kanalizaciu.