Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Nové garáže na Húskovej ulici

13. 5. 2013

Zámerom investora je postaviť rad garáži pre osobné automobily skupiny 1 a podskupiny 01/malé a stredné automobily/ a ponúknuť vyšší komfort odstavenia vozidiel pre obyvateľov priľahlej časti sídliska.Garáže sú navrhnuté čiastočne na jestvujúcom parkovisku a čiastočne na zeleni pri parkovisku. Zabraté parkovacie státia sa nahradia na streche nových garáži, ohradeným oceľovým zábradlím.Prístupová komunikácia k novým parkovacím státiam bude z ulice Jána Pavla II. Bude tu novostavba prístupovej komunikácie,terénne a sadové úpravy,oporné múry, odkanalizovanie parkoviska,verejné osvetlenie.

Garáže budú rozdelené do dvoch častí. Jedna s 21 státiami, druhá s 20 státiami. V strede garáži budú umiestnené terénne schody. Taktiež budú terénne schody zo strany východnej.

http://www.kijevska.sk/.

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Nič sa nedeje

(Vlado, 8. 10. 2012 18:09)

Už 3 mesiace stavba stojí bez nejakej významnejšej aktivity. Mala byť odovzdaná 30.06.2012. Majitelia už zvažujú právne postupy.

Podozrivé dodávkové autá alebo nákladné...

(xy, 23. 10. 2012 15:04)

Ak niekto videl niečo podozrivé pri tejto výstavbe v dňoch od 20.10. - sobota do 22.10. pondelka rána t.j. nákladné auto alebo viac dodávkových vozidiel do ktorých nakladajú garážové brány tak Vás poprosím oznámte to na polícii prípadne ak vie niekto o dajakom kamerovom systéme na tejto ulici. Ďakujem