Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Oprava cesty na Triede SNP od kruhového objazdu po Bardejovskú

15. 8. 2014

Od pondelka 4. 8. 2014 sa začne s frézovaním asfaltového povrchu cestnej komunikácie na Triede SNP v úseku od kruhového objazdu po peší priechod na Bardejovskej ulici. V súvislosti s tým treba rátať s dopravnými obmedzeniami a čiastočnou uzávierkou komunikácie. Prosíme vodičov motorových vozidiel o trpezlivosť a rešpektovanie prenosných dopravných značení, prípadne, aby sa opravovanému úseku vyhli.

 

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

travertin

(fankrut, 17. 8. 2014 13:33)

na moje pocudovanie, pri prechode opat pouzili novy travertin. celkom vynimocne na dnesnu dobu ;). a dokonca ani nik si ho nevsimol celu noc poukladany na chodniku.

omg

(R1S0, 3. 8. 2014 22:23)

to uz nevedia vymenit tych par metrov obrubnikov na tej zastavke v kuse....?

Re: omg

(Karl von Banhof, 7. 8. 2014 9:54)

Však tam pár metrov, pri amfiku pár metrov a istým a musí im aj k rodinnému sídlu niečo ostať a niaké to euro sa ušetriť... Ani tento zvyk sa od čias komančov nevytratil... :P To isté aj chystaná ,,renovácia" chodníka na Tr.SNP po milion kusočkách asfaltu ked je ten chodník roz**baný celý po 40 rokoch ?! Čo za "umelca" toto vymýšľa ?

Cesta

(Sano, 5. 8. 2014 9:22)

A cesta Popradská od mosta od jazdiarne cez kvp po lidl sa nebude opravovat ? A potom cesta od dolného mosta Koššického vládneho programu kvp po luník 9 ? A cesta Od Lidlu Jána Pavla 2 po konečnu mhd a dole ceta kvp ?..... aj tie su dezolátnom stave.....