Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Oprava prejazdu Bačíkova - Hlavná - Továrenská

Porfýrové a čadičové kocky nahradia asfaltobetónom, čiastočne uzavrú komunikáciu

Z dôvodu pretrvávajúceho zlého technického stavu (aj po opätovných opravách) dlažobných kociek na priechode pre chodcov, ako aj na prejazde cez starú električkovú trať v križovatke Bačíkova – Hlavná – Továrenská, budú kocky nahradené asfaltobetónom. 
Stavebné práce sa budú robiť v dvoch etapách, vyžiadajú si nielen čiastočnú uzáveru komunikácie, ale i zníženie rýchlosti pre motorové vozidlá v danom úseku. Prvá etapa prác sa uskutoční v termíne od 13. 9. do 18. 9. 2018, počas prác bude uzavretá južná strana križovatky. Druhá etapa bude realizovaná v termíne od 19. 9. do 25. 9. 2018, a uzavretá bude severná strana križovatky Bačíkova – Hlavná – Továrenská. 
Prosíme vodičov o zvýšenú pozornosť pri prejazde uvedeným úsekom počas stavebných prác, taktiež o to, aby si všímali a riadili sa prenosným dopravným značením, ktoré odsúhlasil Krajský dopravný inšpektorát Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach. 

www.kosice.sk/article.php?id=21717


Pre zobrazenie najnovšie pridaných fotografií, kliknite na fotku vyššie...

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Wow

(Peter, 23. 9. 2018 13:37)

... je pravda, že cesta predtým vedela z človeka vytriasť dušu, no aj tak som nevidel dôvod na jej rušenie ... je to predsa len historická časť mesta, takých úsekov je v celom meste len pár metrov, nič strašné, tak proste spomalím a vydržím tých pár metrov ... v Prahe sú takto vydláždené celé ulice ... to čo s tým spravili teraz už ani nebudem komentovať, lebo ma bolia ústa ... robiť veci poriadne, to sa v Košiciach už dlhé roky nenosí ...