Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Oprava rozbitej vozovky na Galenovej

Počas rekonštrukcie električkovej trate na Štúrovej ulici, sa Galenova stala obchádzkovou trasou pre autobusy MHD. Keďže táto ulica nebola už roky opravovaná, prejazd autobusov ju po niekoľkých dňoch celkom rozbil a vzniknuté jamy boli niekoľko týždňov iba dočasne zasypávané.

Dnes 8.4.2015 začali cestári rekonštrukciu rozbitej cesty na Galenovej ulici, ktorá prejde komplexnou opravou a preto bude čiastočne uzavretá približne štyri týždne.


 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

oprava ulice

(teta_margit, 14. 5. 2015 1:04)

nielen chodniky a obrubniky, uz ked rekonstruovali tu ulicu uz mohli vymenit aj tie stare zltomodre hrdzave poulicne lampy z cias komancov.. uz ked rekonstrukciu tak poriadne so vsetkym!

Zaruka

(Kajo, 9. 4. 2015 22:07)

Asi to nie je najvhodnejsie miesto to pisat sem ale za opytanie nedam nic. :) vztahuje sa nejaka zaruka aj na cesty ktore sa robia? mozno je to blba otazka no zaujimalo by ma to nakolko letnu ulicu rekonstruovali ak sa nemylim necele dva roky dozadu a uz je opat cela rozbita a nove zaplaty sa neviem z akeho dovodu nerobia cestnym asfaltom ale tym co davaju na chodniky...

Re: Zaruka

(Jozko, 8. 5. 2015 13:06)

Priamo od pracovnika nemenovanej cestarskej spolocnosti som sa v sukromnom rozhovore dozvedel, citujem: "Ta znas, robime tak, ze by sme mali furt roboty"

a čo obrubníky?

(amigo, 14. 4. 2015 20:13)

Ach panebože, obrubníky zase ostávajú pôvodné?

Re: a čo obrubníky?

(IGGY XY, 22. 4. 2015 13:17)

aj chodníky sa pred voľbami opravili tak že obrubníky nechali staré a teraz kvôli výmene plynu na kuzmánke zas rozkopali

no comment..

(stefan, 22. 4. 2015 0:42)

cize je to jasne zas len narychlo "zbuchana" oprava obrubniky povodne, chodniky takisto.. fasa.. a hlavne ze jeden pas bude opraveny druhy rozbity.. kocurkovo toto hanba!!!

hm..

(Kevlar, 15. 4. 2015 19:29)

Na jednej strane je to fajn tak na 25%, na druhej s tym mohli pockat.. Kolko mechanizmov tade este prejde ked budu robit krizovatku Galenova - Kuzmanyho?!

keby len obrubniky..

(stanley, 15. 4. 2015 1:02)

uz ked robia tu cestu okrem tych starych obrubnikov mohli spravit aj tie prilahle stare donicene chodniky na oboch stranach.. aby ta ulica aspon ako tak vyzerala po tej rekonstrukcii..ne len tam capnut do tej jamy na tie zlisovane kamene asfalt a dost..a dufam ze nezabudnu vyfrezovat a zrenovovat aj tu druhu cast..