Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Prepojovacia komunikácia - Optima - Cassovia

Zobojsmernenie cesty pri hale Cassosport

Už čoskoro sa po tejto ceste dostanete aj v smere od OC Cassovia (Carrefour)
k BauMaxu, Hornbachu, či k OC Optima. Vodorovné značenie je už namaľované, ešte vymeniť značky...

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

V týchto dňoch (15.1.2014) prebieha búranie starého, nepoužívaného  skladu pri hale Cassosport, ktorý bránil vo výstavbe prepojovacej komunikácie medzi OC Optima a OC Cassovia (Carrefour).
Doteraz bola táto cesta prejazdná iba jednosmerne a aj to iba s obchádzkou okolo tohto skladu. 
Mesto koncom minulého roka vyhlásilo súťaž na zbúranie skladu s rozlohou 250 m2, ktorú vyhrala spoločnosť Slovzeolit. Za likvidáciu objektu zinkasuje skoro 22-tisíc eur.

Podľa vyjadrenia hovorkyne mesta, sa po zbúraní skladu cesta aj tak v tomto roku asi stavať nezačne, aj keď ešte minulý rok tvrdila, že: „Dostavba komunikácie bude zahrnutá do návrhu programového rozpočtu na rok 2014“.

Súvisiace odkazy:
Čierna skládka odpadu pri Blšáku

Mapa

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

smutne..

(stanley, 14. 12. 2014 14:21)

huraaaaaaaaaaaa no aleluja po cca 20 rokoch sa zdohadali.. taketo obmedzenia ako bolo toto ma azda len ulanbatar.. velka hanba mestu ze taku fatalitu-defacto upravit 3m cesty a naliat tam asfalt a valcom 2-3x prejst neboli schopni spravit defacto 20 rokov.. horsie jak v rumunsku ci na ukrajine! a my ze sme mesto v EU? ved vidime napr co sa robi napr aktualne na kuzmanke s tou tratou ako sa to taha do nekonecna jak smrad, ako smargel z topanky, zaostaly vychod sme vzdy boli zaostali aj budeme.. tu sa nikdy nic nezmeni!