Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Stará spišská cesta - oprava komunikácie

Mesto Košice začne od pondelka 21. novembra s opravou Starej spišskej cesty, v úseku od križovatky Festivalové námestie po Sládkovičovu ulicu. Pôjde o súvislú výmenu asfaltového krytu komunikácie a lokálne opravy podkladov. TASR o tom informovala hovorkyňa mesta Linda Šnajdárová.

"Práce sa začnú v pondelok o 8.00 h a ich ukončenie predpokladáme do 29. novembra. Počas opravy bude komunikácia čiastočne uzavretá. Doprava bude fungovať v obmedzenom režime v rámci troch etáp prác," uviedla Šnajdárová. Prvá rieši uzáveru západnej časti Starej spišskej cesty, od Sládkovičovej ulice po vypojenie k amfiteátru tak, že doprava bude obojsmerne presmerovaná na východnú stranu komunikácie.

"V druhej etape pôjde o uzáveru východnej časti Starej spišskej cesty, od Sládkovičovej ulice po vypojenie k amfiteátru tak, že doprava bude obojsmerne presmerovaná na západnú stranu komunikácie," priblížila hovorkyňa mesta. Tretia etapa prác sa týka celkovej uzávery komunikácie v úseku od Festivalového námestia po vstup na parkovisko pri amfiteátri. "Doprava bude presmerovaná do priľahlých ulíc, obchádzka bude vyznačená dopravným značením," uzavrela Šnajdárová.

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Od

(Meno, 27. 11. 2016 22:49)

firmy ako je ISK by som očakával, že namiesto tých papierov v euroobale by mohli k tým značkám dávať niečo ako dodatkové tabuľky. Vyzeralo by to lepšie.

a co zbytok..

(kosican, 22. 11. 2016 2:16)

a co tie chodniky s obrubnikmi okolo cesty nechaju v takom rozbitom havarijnom stave? omg..

Re: a co zbytok..

(von Nogay, 27. 11. 2016 9:23)

A načo? EEI si namaľuje parkovacie miesta na chodníku alebo na ceste? Účel svätí prostriedky, mesto opraví za naše dane, prenajme to EEI a vy motoristi budete cálovať za parking EEI, nejaké smetie z toho skončí v mestkej kase a inak SMER Cyperská schránka a šmyk do vrecka komusi. :)

logika

(Kajo, 22. 11. 2016 22:59)

ja neviem ale to idealny mesiac na asfaltovanie je november ??? ked moze mrznut prsat snezit... preco sa nieco take nerobi cez letne prazdniny ??