Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Umývacie centrum - Dunajská

14. 4. 2017

 
Bezdotyková samoobslužná autoumyvárka na báze aktívneho mikroprášku, teda bez kefy, čo zvládnu jednoducho a bez námahy aj dámy.
Pre porovnanie umyvárky, v ktorých vysia dve hadice, jedna so striekacou pištoľou a druhá s kefou, nie sú bezdotykové a ani pohodlné. Je v nich potrebné naniesť aktívnu penu, čakať na jej pôsobenie (pri čom časomerač Vám beží) a následne kefou s dvoma rukami špinu čistiť.

Ďalším tajomstvom úspechu čistého auta z bezdotykovej umyvárne Ehrle bez šmúh, je okrem programov lesk alebo ochranný vosk aj v záverečnom programe oplachu použitá osmotická voda. Teda voda, z ktorej boli odobraté všetky minerály, nachádzajúca sa v podzemnej 3500 litrovej nádrži. Tieto overené spôsoby zaručuje Nemecká technológia s nemeckou chémiou od priekopníka v tejto technológii EHRLE, ktorého už veľa výrobcov aj napodobňuje.
Jedna trojmiestna napodobenina s bublinkami v atike je aj v Košiciach. Zatiaľ jediná originál bezdotyková od Ehrle je na sídlisku Nad jazerom.

Nová umyvárka na Dunajskej ul., bude 8 miestna so 4 vysávacími boxami, 12 parkovacími miestami a 24h bistro "burger- coffe" s letnou terasou aj sedením v útulnom interiéry. Samozrejmosťou budú čisté toalety so senzorovou sanitou. V samoobslužnej zmenárni si klient bude môcť rozmeniť peniaze na mince, kúpiť elektronický kľúč, alebo si ho dobiť na zvolený kredit so zľavou. Samozrejme že obslužné terminály budú fungovať aj po vložení mincí, alebo žetónov, ktoré si tiež bude môcť klient zakúpiť v samoobslužnej zmenárni s fiškálnym dokladom. Cieľom investora bolo postaviť umyvárku, v ktorej nebude zákazník nikdy čakať na uvoľnenie, prípadne len minimálne. 

 
 

Mapa

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Bezdotykova autoumyvaren :-)

(Natalia Kandracova, 28. 10. 2013 4:00)

Najlepsia autoumyvarka v Kosiciach na Dunajskej 9 :-) Pozyvame vas na fantasticku kavicku a prijemnu obsluhu :-)))

záujem o prácu

(Vierka, 21. 8. 2012 13:29)

Dobrý deň,

Prosím o zaslanie nailovej adresy, kde by som sa mohla uchadzať o prácu na bezdotykovej úmývarske na Dunajskej ulici.

Ďakujem

Re: záujem o prácu

(sckesk, 28. 8. 2012 20:50)

Žiaľ kontakt Vám zaslať neviem, najlepšie bude, keď sa opýtate priamo na Dunajskej.

zaujem o pracu.

(henika , 28. 8. 2012 12:49)

dobry den poprosim kontakt mam zaujem o pracu. na dunajskej ulici v košiciach pracovnik car shopcoffe. dakuejm. mail hena.s@zoznam.sk