Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Výmena asfaltového krytu cestnej komunikácie na Rastislavovej ulici

6. 9. 2018

Na Rastislavovej budú od piatku dopravné obmedzenia

Z dôvodu výmeny asfaltového krytu dôjde v piatok (24. 8. 2018) k zmene organizácie dopravy (okolo poludnia) aj na úseku miestnej cestnej komunikácie na Rastislavovej ulici, v dĺžke cca 110 metrov a šírke jedného jazdného pruhu. Pôjde o úsek od Paulínyho ulice smerom ku križovatke ulíc Rastislavova a Južná trieda. V danom úseku bude ľavý odbočovací pruh skrátený, pretože bude pre motoristov využívaný ako protismerný jazdný pruh, a to od križovatky Rastislavova – Gemerská v smere na Južnú triedu. Stavbári predpokladajú, že práce v tomto úseku ukončia takisto v sobotu (25. 8. 2018) dopoludnia, v prípade zhoršenia poveternostných podmienok to ale môže byť až v pondelok (27. 8. 2018).
Vodičov motorových vozidiel stavbári prosia a vopred im ďakujú za trpezlivosť, ohľaduplnosť a zvýšenú pozornosť v uvedených úsekoch. Zároveň prosia, aby sa motoristi ak môžu, vyhli uvedeným lokalitám a predišli tak prípadným dopravným kolapsom. 
Zmeny v organizácii dopravy budú riadne vyznačené prenosnými dopravnými značeniami, ktoré odsúhlasil Krajský dopravný inšpektorát Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach. 

www.kosice.sk/article.php?id=21610Pre zobrazenie najnovšie pridaných fotografií, kliknite na fotku vyššie...

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

kedy bude komplet reko na rastislavke?

(kosican, 7. 9. 2018 1:12)

preco sa nemeni cela rastislavova vratane podkladu a obrubnikov? niektore useky su len same plataniny a tankodrom!!! preco mesto spolu s eu fondami nevyclenia prachy na opravu celej rastislavky komplet aj s podkladom a obrubnikmi a novymi bus zastavkami a novym led osvetlenim ako spravili nedavno klimkovicovu na KVP napr ci nedavno v min. roku cestu od rastislavky na zelezniky .. a co taka toryska, popradska ci juzna trieda? prip alejova ,senny trh prip plavarni az po stanicu ,dalej cela sturova lava strana popri dargove

Re: kedy bude komplet reko na rastislavke?

(kosican, 7. 9. 2018 1:15)

alebo taka kuzmanyho ,po duhe treba opravit cestu s obrubnikmi aj chodnikmi ..+ floriansku az po vaznicu cisty tankodrom.. zimna takisto horna cast nebola menena..

Re: kedy bude komplet reko na rastislavke?

(kosican , 7. 9. 2018 1:18)

..a taktiez napr celu jantarovu aj s obrubnikmi, chodnikmi ,zastavkami a osvetlenim..