Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Výmena asfaltového krytu na Hroncovej ulici

Na Hroncovej ulici, vrátane parkoviska, bude už o pár dní nový asfalt

V rámci stavebnej údržby miestnej komunikácie, začala dnes výmena asfaltového krytu na Hroncovej ulici. Asfalt sa bude meniť za nový v úseku od Letnej ulice až po ulicu Boženy Němcovej, vrátane parkoviska pred bývalým Obvodným úradom Košice. 
Asfaltové kryty budú v uvedenej lokalite vymenené na celkovej ploche cca 5 000 metrov štvorcových, predpokladané finančné náklady na opravu komunikácie sú odhadnuté vo výške 198 – tisíc Eur. 
Počas stavebných prác platí na Hroncovej ulici zmena organizácie dopravy, to znamená, že v celom opravovanom úseku je zúžená vozovka, a platí tam aj zákaz parkovania motorových vozidiel. Všetky dopravné obmedzenia sú vyznačené prenosnými dopravnými značkami, ktoré odsúhlasil Krajský dopravný inšpektorát Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach. Mesto Košice, ako aj zhotoviteľ diela prosia motoristickú verejnosť, aby dočasné dopravné značenia rešpektovala, a zároveň aj o trpezlivosť a pochopenie. 
Predpokladaný termín ukončenia stavebných prác je koniec tohto týždňa, čiže 19.08.2018.

www.kosice.sk/article.php?id=21570


Pre zobrazenie najnovšie pridaných fotografií, kliknite na fotku vyššie...

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

dodatocne sa vymenia aj chodniky s obrubnikmi!

(kosican , 13. 11. 2018 3:50)

konecne prisiel jaro polacek, vytrha vsetky obrubniky zo zeme dodatocne aj tam kde neboli menene, a spravi sa cesta aj chodniky nanovo a raz a navzdy poriadne ako ma!!! verim ze sa tak spravi Polacek sam na to bude dohliadat!!!

Re: dodatocne sa vymenia aj chodniky s obrubnikmi!

(Cement, 13. 11. 2018 7:54)

Jasné! Jaro Poláček ti aj obrubníky všade pomení, aj CAFy ti kúpi... :D

loool tie obrubniky.. neverending story

(kosican, 17. 8. 2018 1:34)

a opat bez obrubnikov, ostavaju tie stare oryhane z cias komancov.. no comment grc a hnoj, vobec to nepasuje k tomu asfaltu, nechapem tie nase rekonstrukcie, preco to zakazdym tak lajdacky robia?

Re: loool tie obrubniky.. neverending story

(kosican, 17. 8. 2018 1:37)

to je tak neskutocne, hrrozne draha zalezitost nakupit navyse par betonovych obrubnikov?

Re: Re: loool tie obrubniky.. neverending story

(lol, 17. 8. 2018 10:51)

a čo vy chodievate autom po obrubníkoch alebo chodievate aj po ceste? Ľudia budú furt na niečo pindať, miesto toho aby boli spokojní, že aspoň niečo sa robí. Možno to nieje dokonalé ale stále má prednosť vozovka ako nejaký blbý obrubník.