Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Výmena odvodňovacích žľabov a prechodov na Hlavnej

Vjazd do Zbrojničnej ulice od OD Tesco uzavretý.

Dňa 20.6.2016 sa začala realizovať oprava prechodov pre chodcov aj s výmenou odvodňovacích žľabov na prechodoch Kasárenské námestie – Hlavná a Hlavná – Zbrojničná. 

Z dôvodu realizácie stavebných prác bude v úseku Zbrojničnej ulice od Hlavnej ulice po Mäsiarsku ulicu úplná uzávierka a v úseku ulice Kasárenské námestie pri križovatke s Hlavnou ulicou zúžená vozovka a prikázaný smer vpravo. Práce sa budú realizovať v dvoch etapách. Predpokladaný termín ukončenia prác je 10.7.2016.

www.kosice.sk/article.php?id=17639

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Ciganska robota

(Lubo.S, 11. 7. 2016 14:05)

Ked pozrem na Mašličkovo, na tie záplaty a prilepenia príplátania krista -krážom a následne potom na tento skvost na Hlavnej ulici, pripadá mi to ako dielo jedného a toho istého autora..

dlazba

(kosican, 22. 6. 2016 16:04)

na viacerych miestach ci uz na hlavnej alebo prilahlych bocnych uliciach sa uz neopravovalo od cias sustra.. podpisal sa tam uz zub casu a prechadzajuce auta hlavne zasobovanie ktore pravidelne dlazbu poskodzuje a narusa..a stav dlazby potom aj tak vyzera..a nikoho z kompetentnych to ani netankuje..

odvodnovacie zlaby+dlazba

(kosican, 22. 6. 2016 16:01)

nielen poskodene zlaby by sa mali vymienat ale aj po meste po hlavnej + pristupove bocne ulice opravovat na viacerych miestach poskodene ci polamane dlazby ,na niektorych miestach ci uz na hlavnej alebo prilahlych uliciach napr mlynska srobarka ci alzbetina to vyzera priam hororovo.. miestami az dezolatny stav ,preto by sa nemalo zabudat ani na priebeznu udrzbu dlazby..