Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Decathlon pri OC Cassovia

10. 5. 2016
 

Otvorenie predajne - 4. decembra 2015

------------------------------------------------------------------------------------

Najväčší európsky predajca športových potrieb – francúzsky Decathlon mieri k obchodnému centru Cassovia. Výnimočnosť predajného konceptu „všetkých športov pod jednou strechou“ značky Decathlon spočíva v atraktívnych cenách. Zaujímavosťou je, že v predajniach Decathlonu pracuje odborný personál, športovci, pre ktorých je šport každodennou súčasťou ich života. Všetky výrobky zakúpené v predajni si budú môcť zákazníci vyskúšať, a to buď priamo v obchode alebo na priľahlom multifunkčnom ihrisku. Decathlon má 901 predajní v 22 krajinách. Decathlon privíta zákazníkov v areáli OC Cassovia už koncom roka 2015.

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: Nemame uz dost ?

(helga, 24. 6. 2015 11:25)

ocividne sa vyznas. Decathlon nie je draha znacka, ale dostupna ludom, ani blbe veci nemaju ale kvalitu za normalnu cenu. Ale my Slovac budeme na vsetko len nadavat.

Re: Nemame uz dost ?

(boris, 30. 6. 2015 15:35)

presne som čakal že prvý príspevok tu bude tohto typu :D načo staviať,ja chcem zeleň,hoc je to len lúka vyšliapaná...že by si tam chcel aby dakto postavil zadarmo parčík,aby si tam pri frekventovanej križovatke mohol každý oddýchnuť :D A v strede si predstavuješ fontánu či vodopády?

Re: Re: Nemame uz dost ?

(xxx, 7. 7. 2015 9:18)

Nie parcik, ale volnu plochu. Ked sem pride nejaky cirkus, kde rozlozi svoje sapito? Na letisku? Uz kolko takych ploch sa zastavalo skatulami. Mozme rovno postavit pontony priamo na jazero a mat tam dalsiu obchodnu skatulu. Ved vodnych ploch mame dost. Ci?

Re: Re: Re: Nemame uz dost ?

(peto, 7. 7. 2015 16:19)

takychto sportovych obchodov urcite nemame dost, a sapito si mozu postavit v okoli casosportu, carfouru, VSA, optimy, alebo za danovym uradom

Re: Re: Re: Re: Nemame uz dost ?

(méno?, 3. 8. 2015 15:21)

alebo pred magistratom. cirkus jak cirkus

Re: Re: Re: Nemame uz dost ?

(Cirky, 26. 7. 2015 12:18)

Že sa sem nebude viac terigať cirkus je len a len dobre.. lúka to bola dobrá na výbeh psov pre ľudí zo železníkov, lebo v okolí nič podobné nieje... ale aj tak tam väčšinu času bola burina... každopádne aby sa stavali parky v KE so zeleňou tak to som jednoznačne za...