Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Letná záhradka - rozšírenie

30. 4. 2016
 

Nové detské ihrisko už otvorené.
Ďalšie rozšírenie l
etnej reštaurácie v prírode, v chatárskej oblasti Krásna.

 

Mapa

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Poďakovanie a pochvala

(MM, 29. 3. 2016 14:43)

Dobrý deň, už sa tešíme na dokončenie, teda hlavne moje deti. Ako poznáme Letnú Záhradku bude to TOP 1. Fandím Letnej Záhradke :)

Oznam

(Letná záhradka, 29. 3. 2016 8:08)

Dakujeme za zverejnenie fotiek nasho noveho ihriska, aktualne je este stale v procese vystavby. O jeho spustenie Vas budeme vopred informovat na nasej web stranke www.letnazahradka.sk.
P.S.: Tesia nas Vase spokojne komentare.
Vasa spokojnost, nasa odmena.

Poďakovanie a pochvála

(Alžbeta Ondová, 27. 8. 2013 18:10)

Dobrý deň, rada by som pochválila miesto Letná záhradka, ktorá vôbec existuje. Pretože vymyslieť a postaviť také zariadenie v blízkosti rieky je veľmi prekrásne, ale aj riskantné. Pre mňa v lete je to veľmi obľúbené miesto, bývam na sídlisku nad Jazerom a veľmi rada k vám chodím. Rada do vášho zariadenia chodím aj so svojími známymi, vždy sa tam vynikajúco cítime vďaka polohe /v prírode, pri rieke Hornád/ aj vďaka príjemnému a obetavému a jedinečnému personálu. Okrem toho máte perfektne tmave pivo Steiger, ale aj celý jedálny lístok. Vďaka za všetky služby. Možno v deň svojích menín pozvem svojích hostí a to bude ďalší zážitok pre mňa. S pozdravom a prianím všetkého dobbrého.
Betka

Re: Poďakovanie a pochvála

(Evžen, 27. 7. 2015 10:56)

Fantasticke miesto, obdivujem a fandim majitelovi/prevadzke, a to som vseobecny kritik sucasnej vystavby v Kosiciach, kiez by takychto pocinov bolo viac aj na ostatnych stranach mesta, kazdopadne s rodinkou a deckami s vzdy radi dojdeme aj z opacneho konca, oplati sa :)