Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

OC Kaufland a Obchodná galéria - Nad jazerom

Nákupná galéria NAŠA - termín otvorenia: 18.8.2016

----------------------------------------------------------------------------------------

Predbežným termínom skolaudovania je zatiaľ posledný júnový deň. Pre zákazníkov sa galéria, ktorá sa bude volať Nákupná galéria NAŠA, otvorí vo štvrtok 18. augusta, pretože niektorí nájomcovia majú medzitým tzv. otváracie prázdniny. Spolu bude v galérii desať prevádzok: TAKKO, PEPCO,DM drogerie, KIK, 3N PLUS, Deichmann, Planeo, Exisport, SUPER ZOO, TEDi.
Ku galérii sa dokončuje 119 kolmých parkovacích miest, z toho bude 6 pre imobilných kupujúcich a 5 pre rodiny s deťmi. Pred nákupnou galériou je plánovaná tzv. oddychová pešia zóna s lavičkami na posedenie. Myslí sa aj na cyklistov, ktorí tam nájdu 2 mobiliáry na uzamknutie bicykla.

Jazerčan ONLINE – jun 2016

 

Staršie fotografie nájdete tu:

 

Začala sa výstavba OC Kaufland a Obchodnej galérie Nad jazerom.
Okrem iného sa upraví križovatka Slanecká - Napájadlá tak, ako je pri HM Tesco - v priamom smere rozšíri cestu na 2x2 jazdné pruhy, plus z centra doprava a z Krásnej doľava samostatné odbočovacie pruhy dlhé 80 metrov. Pozdĺž Slaneckej v upravovanom úseku cca 220 metrov sa vybuduje chodník - od Krásnej medzi cestou a električkou, od centra medzi cestou a Kauflandom /zrekonštruuje sa ten existujúci panelový/. V križovatke bude nový priechod pre peších, celý úsek upravenej Slaneckej sa osvetlí novým ledkovým VO a v križovatke bude nová svetelná signalizácia v koordinácii s križovatkou HM TESCO. Hotové by malo byť všetko vrátane Kauflandu v novembri. Investor Istrofinal, stavebník Strabag ZIPP.

Celková plocha pozemku: 29 020,44 m2
Celková zastavaná plocha: 25 146,16 m2
Plocha zelene: 3 874,28 m2
Počet parkovacích miest pre osobné automobily: 343 ks
Počet stromov: 87 ks
OC KAUFLAND a NÁKUPNÁ GALÉRIA sú veľkokapacitné širokosortimentné predajne potravín, drogérie a doplnkového priemyselného tovaru pre domácnosti, doplnená o predaj a služby koncesionárov. Obidva objekty sú navrhnuté ako železobetónové prefabrikátované skeletované konštrukcie halového typu.
Väčšia stavba, jednopodlažná budova s s obdĺžnikovým pôdorysom, je obchodné centrum celoslovenskej siete KAUFLAND. Táto sa nachádza v severnej časti areálu.
V
 južnej časti je navrhovaná NÁKUPNÁ GALÉRIA so šiestimi väčšími predajnými plochami. NÁKUPNÁ GALÉRIA je takisto jednopodlažná budova s pôdorysom v tvare písmena L.
Vonkajšie stvárnenie budov bude vychádzať z firemných štandardov.
Zámerom investora je vybudovanie dvoch multifunkčných obchodných centier so spoločným parkoviskom, zásobovacou komunikáciou pre OC KAUFLAND a ďalšou infraštruktúrou.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Bola podaná žiadosť o stanovisko EIA - posúdenie vplyvu na životné prostredie pre posúdenie výstavby a prevádzky dvoch obchodných centier OC KAUFLAND a NÁKUPNÁ GALÉRIA a parkoviska pre zákazníkov.
OC KAUFLAND a NÁKUPNÁ GALÉRIA zabezpečujú predaj tovarov a služieb pre širšiu spádovú oblasť. Jedna sa o veľkokapacitnú širokosortimentnú predajňu potravín, drogistického tovaru a doplnkového priemyselného tovaru pre domácnosť. OC je navrhnuté podľa doterajších skúsenosti investora s prevádzkou podobných zariadení. Zariadenie ma zabezpečiť skvalitnenie oblasti obchodu a služieb, s doplnením aj koncesionárskeho predaja a služieb. Výhodou riešenia je vybudovanie bezplatného parkoviska priamo pri predajni.

http://www.enviroportal.sk/sk/eia/detail/oc-kaufland-nakupna-galeria-kosice

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

meteorova 1

(michal, 23. 2. 2017 19:23)

Zajímalo by má prečo vo Vašej predajni nie je ani jeden skener, kde by zákazníl mal možnosť si skontrolovať cenu tovaru. Každa ina predajňa to ma okem vašej.

Re: meteorova 1

(sckesk, 23. 2. 2017 19:37)

Dobrý deň, pýtate sa na zlom mieste, lebo asi ste si nevšimli, ale toto je súkromná stránka, ktorá iba informovala o výstavbe Kauflandu na Jazere, no s predajňou nemá nič spoločné.
Skúste napísať tu: http://www.kaufland.sk/Home/04_Zakaznicky_servis/001_Kontakt/index.jsp

kaufland letak

(kovacova, 31. 1. 2017 10:46)

Dobry den .Byvame v casti Kosice Krasna Na hore a chceli by som Vas poprosit ak by bolo mozne o vase reklamne noviny pre tuto cast, je tu okolo 220 rodinných domov. Dakujem pekne.

Re: kaufland letak

(sckesk, 31. 1. 2017 10:55)

Dobrý deň, asi ste si nevšimli, ale Košice-estránky je mojou súkromnou stránkou o meste Košice, na ktorej som len informoval o výstavbe nového Kauflandu na sídlisku Nad jazerom. S touto spoločnosťou nemám nič spoločné, takže vám v tejto veci neviem pomôcť.

pristupny prechod k semaforu z Uralskej

(bozena Benediktova, 21. 4. 2016 10:22)

Aby sme nemuseli chodit po blate cez travniky a psie vykaly z Uralsej o okolia ku semaforom ku Kauflandu. je tam pozlz trate len travnik Treba si to pozriet DAKUJEM

chodnik

(zelena, 21. 4. 2016 9:24)

doležité je hlavne, aby sme sa k tej celej NAKUPNEJ PARADE vedeli dostať pešo aj z dneperskej. nie ako teraz,ked aj ten podurovňový prechod cez labašov pozemok je zrušený.
som za krizovatku, je najbezpečnejšia pri tych šoferoch epertoch, ktorí nevedia už akou rychlosťou jazdiť.

radšej

(Robo, 14. 5. 2015 13:27)

Nieje to zlé, konečne sa do toho pustili, no mohlo sa pouvažovať radšej "pustiť" Lidl, nad Jazerom.Sme jediné sídlisko,ktoré ho nemá!

Re: radšej

(Steve, 8. 6. 2015 10:52)

plne súhlasím, dodávam, že je tu ešte spústa voľných plôch, kde by LIDL mohol stáť !!!

Re: Re: radšej

(zita, 8. 11. 2015 18:10)

Keby tu postavili ešte aj LIDL,tak by zrejmä menšie obchodné reťazce skrachovali ako kedysi písali v Jazerčane.

Re: Re: radšej

(modjo, 27. 3. 2016 20:23)

s lidlom chodte viete kam..?za chvilu bude obchod aj na zastavke..nebudte trapny..

Re: radšej

(Tomáš, 12. 10. 2015 21:39)

Prečo nepostavili Kaufland radšej smerom na Prešov. Okolo hyperteska, Baumaxu , skrátka v tej časti?????

Re: Re: radšej

(petko, 26. 10. 2015 9:58)

Aky by malo zmysel stavat kaufland vedla Hypertesca?

Re: Re: Re: radšej

(Kuko, 17. 1. 2016 21:35)

Taký ako na Jazere vedľa Hypertesca

Co vy na to?

(Laszlo, 28. 2. 2016 8:52)

Ne jednu vec Kaufland zabudol. A to, že na nakupy chodia aj ludia bez aut. Od najblizsej zastavky MHD ziaden chodnik, len oranisko.

Ventilacia

(p.Budayova, 20. 2. 2016 18:13)

Prosim vas pri vchode do predajne naco je tam Ta Klima ved cloveka ide vyrazit ak sa tam prechadza neda sa to pustat slabsie???? Inac je to Ok.

Re: Ventilacia

(didinko, 22. 2. 2016 10:56)

To, čo je pri vchode sa nayýva teplovydušná clona a slúži na zabránenie prestupu tepla medzi vonkajškom a vnútrom budovy, keďže sú tam vchodové dvere prakticky stále otvorené. A že by to išlo človeka "vyraziť" sa mi nezdá.

pat

(pat, 17. 2. 2016 22:25)

peknee take jednoduche veci ako napr cesta na jazere a nejake tie obchody a tak chybaju na jazere...... len mi vadi ze to trva tak dlho ta cesta bola zrobena ako tak pred volbami na primatora cize nic moc a viac obchodov rekonstrukcii by to chcelo ale pekné ale pomaly moj nazor :))

najomcovia

(preston, 14. 2. 2016 21:35)

mate info o nejakych najomcoch?

chodnik

(preston, 31. 10. 2015 22:12)

preco je ten chodnik tak do sikma predeleny obrubnikom a cast je len z kociek? (foto 66) nieco tam v buducnosti bude?

PREČO križovatka??!

(Jano, 14. 5. 2015 0:15)

Môže mi projektant vysvetliť prečo tam nemôže byť kruhac, ale ďalšia križovatka ktorá už pri tescu spôsobuje zápchy. Už tam mal byt kruhac.... Nepoucime sa?