Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

OC Luník II - rekonštrukcia


Rekonštrukčné práce na obchodnom centre Luník II: rekonštrukcia fasády – zateplenie, obnovenie elektrických rozvodov, vybudovanie kamerového systému, zastrešenie pavlača, rekonštrukciu betónového poteru, montovanie nového zábradlia, kompletnú výmenu okien a dverí, vonkajšie elektrické osvetlenia, organizáciu označenia prevádzok – reklamných pútačov s LED podsvietením, výmenu hlavného elektrorozvádzača, vybudovanie prechodovej pasáže, zriadenia parkoviska vo dvore, rekonštrukciu bleskozvodov.
Plánovaná je aj druhá etapa rekonštrukcie, ktorá by zabezpečila uľahčený prístup na prvé poschodie pomocou výťahu.


 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

a co okolie?

(steve25, 5. 4. 2015 1:00)

ked uz upravuju cele stredisko nemalo by sa zabudat na zanedbane okolie, tie stare zvysne fontany z cias komancov,ci neupraveny zanedbany park, zvysky starej komunistickej dlazby ci zanedbany popraskany asfalt atd atd proste okolie hruza a des.. hned po dokonceni budovy by sa mali pustit do radikalnej obnovy okolia chodnikov a celeho parku.. je to tam pomerne do znacnej miery zanedbane..

fresky

(ms9, 15. 12. 2014 23:39)

obrazok 270 a 271..tieto socialisticke fresky mali strhnut, absolutne uz neplnia svoju esteticku funkciu a nezapadaju do koncepcie celkoveho vyzoru po rekonstrukciii....aspon ich mohli ocistit ked uz...posprejovane,skarede,spinave...ale koniec koncov, rekonstrukcia este neskoncila,tak uvidime