Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Borovicový háj

23. 11. 2013

Letecké fotografie vytvorené v spolupráci so spoločnosťou FlyMedia - Aerial photo & video

 

Obytný súbor Titus - Pri borovicovom háji sa nachádza v mestskej časti Košice západ ( sídlisko Terasa ) na Popradskej ulici v blízkosti borovicového hája. Poloha komplexu ponúka nenahraditeľnú možnosť bezprostredného kontaktu s prírodou, harmóniou a relaxom, ktorá je v hektickom meste a súčasnom živote tak vzácna. Neďaleké turistické chodníčky, možnosť využitia služieb jazdeckého areálu spojeného s agroturistikou, zeleň vnímaná priamo zo spálne a pritom ste 15 minút chôdze od historického centra mesta, priame napojenie jedného zo vstupov do komplexu na autobusovú zástavku to je len zlomok výhod, ktoré ponúka obytný areál riešený v duchu zdravého, ale pritom moderného bývania, spojený s komfortom a luxusom. Samotný komplex pozostáva z desiatich apartmánových domov a podzemného podlažia s pomocnými úložnými skladmi a bezpečným monitorovaným parkovaním, ktoré slúži pre bývajúcich i návštevy, z ktorého sú priamo prístupné aj komunikačné jadrá bytových domov a objektov vybavenia  wellness, fitness s občerstvením, objekt čistiarne a cez schodište aj espresso na hlavnej pešej úrovni.

http://borovicovyhaj.sk/

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

REKLAMA

(PADY, 28. 8. 2015 8:33)

https://www.youtube.com/watch?v=el2cK91oEFw

Titus - "kvalita"

(Janko, 29. 12. 2014 15:22)

Mam tu moznost byvat v novostavbe ktorej investorom bola spol. Titus a musim povedat ze kvalita prevedenych prac je zalostne nízka k cene ktorú pýtaju za byty a nehovoriac o skutocnosti ze reklamacie neriesia, natahuju cas a este sa naviac obohacuju s vykonom spravy ktoru "zabezpecuju" pre vlastnikov bytov. Je to hamba.

Re: Titus - "kvalita"

(Tatranka, 29. 3. 2015 15:53)

Hmmm... Do toho geta, by som nešiel ani keby mi za to platili. A čo možno očakávať od nenažraného developera...

Re: Re: Titus - "kvalita"

(Janko, 7. 4. 2015 15:39)

Ale zato u teba na POdjavorinskej sa byva uplne fayn, vsak :)

Re: Re: Re: Titus - "kvalita"

(Tatranka, 30. 4. 2015 15:00)

Nevieš prežrať, že si sa nechal ojebabrať za vlastné alebo požičané ťažké love, čo? Hold, keď mám rozum, tak kupujem byt v hotovej stavbe a nie ľúbivé obrázky neodpovedajúce realite.

ani zadarmo

(von Tátrai, 13. 4. 2013 15:18)

"Fantastické"miesto na bývanie.To asi budú predávať 20 rokov...C

Re: ani zadarmo

(dandy, 27. 5. 2013 23:42)

pozostatok z cias boomu,
keby tie vymery boli riesene rozumnejsi a namiseto jedneho 3i byty s rozlohou 100m2 boli dva byty, davno je to vypredane...