Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Byty Cassovar

Projekt Byty CASSOVAR je voľným pokračovaním úspešného projektu Rezidencia CASSOVAR. V ulici  Vojenská bola započatá výstavba modernej budovy v tvare L, ktorá bude uzatvárať mikrolokalitu bývalého pivovaru Cassovar. Architekti navrhli budovu tak, aby zapadla do sústavy okolitých budov, ale pritom bola jedinečná svojim charakterom. Parkovací dom, ktorý je súčasťou projektu sa nachádza v prvých dvoch nadzemných podlažiach. Prvé byty sa budú nachádzať až v treťom nadzemnom podlaží s výhľadom na mesto alebo do zelene. Všetky byty budú odovzdané v štandardnom vybavení tak, aby budúci majitelia nemuseli investovať prostriedky, ktoré sa nedajú čerpať z hypotéky a prípadne čakať na dokončenie bytu. Projekt Byty CASSOVAR ponúka všetko pre pohodlný mestský štýl života a je zároveň skvelou investičnou príležitosťou vďaka svojej vyhľadávanej lokalite.

Predpokladaný termín kolaudácie je zima 2017

Základné informácie o budúcom objekte:

Objekt je umiestnený v lokalite Huštáky. Hlavný stavebný objekt má v pôdoryse tvar písmena L, budova sleduje konfiguráciu terénu, ako aj diaľkové pohľady. 1.NP a 2.NP podlažie sú špecifické iným pôdorysným tvarom, zarezávajú sa hlbšie do svahu, aby vznikli dostatočné parkovacie plochy. Strecha 2.NP sa stáva dvorom objektu a je navrhnutá ako zelená – vegetačná strecha s možnosťou využitia na relax pre obyvateľov bytového domu. Bytové priestory na 4.NP až 7.NP sú pôdorysne rovnaké, mení sa len štruktúra balkónov a okien z južnej strany objektu. Podlažia 8.NP a 9.NP sú špecifické svojím uskočením.

Dispozičné riešenie: Prvé dve podlažia slúžia ako podzemná garáž so vstupmi do bytov pomocou vertikálnych komunikačných jadier. Zo strany vstupu sú umiestnené obchodné priestory na prenájom, ktoré sú na 2.NP sprístupnené pavlačou plynule napojenou na exitujúci chodník lemujúci Vojenskú ulicu.

Navrhované kapacity:

49 bytov  (z toho 24 dvojizbových, 8 trojizbových, a 7 štvorizbových)
50 parkovacích miest v podzemnej garáži, rozloha približne 1250 m2
Priestory na prenájom rozloha cca 320 m2.
Zelená plocha na relax cca 420 m2.
Celková zastavaná plocha cca 1000 m2.
Celková úžitková plocha cca 5800 m2.

www.bytycassovar.sk

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

zmena za pochodu alebo ako oblbnut klientov

(O, 21. 9. 2017 21:50)

nechcel by som byt vlastníkom, v BA (diere) by si to nedovolili ale u nás na východe takéto úsporné opatrenia pohode prejdu... Nehovoriac už o západnom svete

lacne

(Pernik, 12. 9. 2017 22:29)

internaty v civilizacii vyzeraju lepsie ako toto...velmi slabe a lacno posobiace

Re: lacne

(Tatranka, 13. 9. 2017 10:43)

Veď to aj "internát" de facto je... Inak to ani nevnímam. :D
Prémiové byty v Rezidencii Cassovar sú kvôli svojej blízkosti mesta a zázemiu veľmi žiadané na prenájom. Cena prenájmu je nadštandardná, čo predučuje, aby byty v projekte Byty Cassovar boli vhodné na dlhodobé alebo krátkodobé prenájmy. Pre individuálnych investorov zaistíme plný servis pri prenájme a správe bytov. O tom, aký výnos môžete očakávať z vašej budúcej investície, sa poraďte s našimi predajcami.plastové okná?

(amigo, 14. 5. 2017 8:42)

to sú plastové okná? trochu lacno na drahý m2...

Re: plastové okná?

(Cement, 14. 5. 2017 10:41)

A co by ši scel? Hlinikove? Developer to ňe charita! :D

Re: plastové okná?

(Fredy, 21. 8. 2017 22:58)

Súhlasím s Tebou, stavba vyzerá dosť lacno. Okna, balkóny a architektúra tiež žiadna sláva.

Fakt

(von Nogay, 6. 5. 2017 19:32)

bombové bývanie tam bude! Výjdeš si s kávičkou na balkón, rovno pod tebou frekventovaná cesta... Suprové! Hluk, prach, smog a do toho ako pridaná hodnota revajúce sanitky niekoľko krát denne smer Urgentný príjem Nová nemocnica... Stačilo mi 15. rokov na Dargovskej, nikdy viac... :/

výhľad už nebude...

(amigo, 29. 4. 2017 8:07)

ach jaj, a to sme zo schodov pozerali silvestrovské ohnostroje, dovidenia výhľad na celé mesto...

tunel?

(norton, 15. 8. 2016 14:15)

zdravim, v pravej casti sa im podarilo odpopat akysi murovany tunel? neviete nahodou co to je ?

Re: tunel?

(commander, 23. 10. 2016 20:22)

ze vraj sa tam naslo nejake zlato, kazdy cusi

Re: Re: tunel?

(von Nogay, 27. 11. 2016 9:26)

Hej vykopali tam Svätý grál a Noemovu archu... :D

oznámenie

(amigo, 16. 8. 2016 7:47)

Táto stavba nikde nemá oznamovaciu tabuľu, čo sa stavia, kto to stavia, číslo stav. povolenia, stav. dozor, adresu investora a zhotoviteľa a pod., čo je podmienkou v stav. povolení. Takže čo to napokon bude?

Re: oznámenie

(amigo, 16. 8. 2016 7:48)

aha, tak pardón, všimol som si ju až na poslednej fotke, ale doteraz tam žiadna nebola a výstavba už bežala.