Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Červený breh

31. 12. 2018

Výstavba rodinného domu
www.safran.sk/projekty/cerveny-berh-vila-s

----------------------------------------------------------------------------------

Nezastavaná plocha slúžiaca ako záhrady v strmom kopci nad mestom a krásnymi výhľadmi. Územie poskytuje možnosti pre výstavbu v tichej časti mesta v blízkosti hodnotnej zelene, vzdialenosť od centra je v relatívne malá. Negatívom je strmý sklon pozemkov, ktorý kladie vyššie nároky na technické i architektonické riešenia.

Overovacia štúdia „Hŕbová“ (arch. Hudec, 2011) doporučuje rozšíriť výstavbu s max. podlažnosťou 2NP a podkrovie, primerane prispôsobená náročnému terénu.

V lokalite bude potrebné vybudovať všetky druhy inžinierskych sietí. Sprístupnenie ulicou Žľaby a Hŕbovou ulicou, jej jednoduchým predĺžením na dané územie. Potrebné je obnoviť peší chodník kombinovaný so schodmi sprístupňujúci územie priamo od ulice Žľaby.

V lokalite Červený breh sa začala výstavba technickej infraštruktúry pre IBV Červený breh, kde vyrastie osem viacbytových rodinných domov. Investorom výstavby je spoločnosť Červený Breh, s.r.o., Kováčska 19 v Košiciach a stavbu realizuje Chemkostav a.s., Michalovce.

Každý pozemok v novej infraštruktúre vrátane ciest, chodníkov s verejným osvetlením a oplotenia od cesty podľa najnovších noriem. Takisto s novými inžinierskymi sieťami ako plyn, elektrická a plynová prípojka, voda a kanalizácie a prípojka Telekom.
www.cervenybreh.sk

Súvisiace odkazy:

Smeráci si na košickom kopci postavia luxusnú štvrť
Pozrite si, ako má vyzerať nóbl štvrť košických smerákov


Pre zobrazenie najnovšie pridaných fotografií, kliknite na fotku vyššie...

 

Mapa

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.