Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Corner House - Byty pri plavárni

Corner House je nové, elegantné a zároveň pohodlné riešenie bývania určené pre kozmopolitných a cieľavedomých ľudí. Nachádza sa v bezprostrednej blízkosti najatraktívnejších záujmových miest. Je to polyfunkčný objekt, ktorý budúcim majiteľom ponúkne vysoký štandard bývania spolu s dostupnou všestrannou občianskou vybavenosťou. Corner House prináša do danej lokality kvalitnú a nadčasovú architektúru.

V ponuke je spolu 9 bytov v štruktúre jednoizbových, dvojizbových, trojizbových ako aj štvorizbových. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádzajú 2 priestory pre občiansku vybavenosť a na druhom nadzemnom podlaží sú situované kancelárske priestory. V rámci objektu na prvom podzemnom podlaží a na vonkajšom teréne je dostatok parkovacích miest.

cornerhouse.sk


Pre zobrazenie najnovšie pridaných fotografií, kliknite na fotku vyššie...

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bytový dom “BYTY PRI PLAVÁRNI” pozostáva z 14 bytov, nachádzajúcich sa na 5 podlažiach. Na každom podlaží sú situované 3 byty, na piatom (poslednom), podlaží sú 2 mezonetové byty. Suterén a podzemné podlažie tvorí garáž s parkovacími miestami. K bytovému domu je možné sa dostať prístupovou cestou z parkoviska pri Mc Donald's.

Objekt je postavený z kvalitných materiálov YTONG, stavba je zateplená, tepelný odpor spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitné a nízkonákladové bývanie. Medzibytové a deliace priečky pozostávaju z tvárnic YTONG. V objekte sa nachádza výťah na každom podlaží, vrátane podzemného parkovania. Schodisko tvorí nosná konštrukcia železobetónu, strechu drevený krov s izolačnými vrstvami minerálnej vlny a plechovou kritinou titan-zinok. Spoločné priestory sú kombinované obklad s omietkou, plastové vchodové dvere s výplňami, videovrátnik, poštové schránky, podlahy z protišmykovej keramickej dlažby.

Jednotlivé byty majú od 62 m² do 170 m², každý z bytov má loggiu situovanú na slnečnú stranu, vo väčšine bytov je možnosť zriadenia krbu.

http://www.bytypriplavarni.sk/

Hlavný objekt pozostáva z:

2.PP – chodba, výťahová šachta (kabína), strojovňa výťahu, sklad, garáž (10 parkovacích miest), výťahová plošina

1.PP – vstupná hala, chodba so schodiskom, výťahová šachta (kabína), garáž (8 parkovacích miest), výťahová plošina, separovaný odpad, podchod do dvora

1.NP – chodba so schodiskom, výťahová šachta (kabína)

            Byt A (118,465 m2) – predsieň, obývacia izba + kuchyňa, WC, kúpeľňa, 2x izba, terasa

           Byt B (67,865 m2) – predsieň, obývacia izba + kuchyňa + spálňa, kúpeľňa s WC, terasa

            Byt C (121,242 m2) – predsieň, obývacia izba + kuchyňa, WC, kúpeľňa, 2x izba, terasa

2.NP - chodba so schodiskom, výťahová šachta (kabína)

            Byt D (116,599 m2) – predsieň, obývacia izba + kuchyňa, WC, kúpeľňa, 2x izba, terasa

           Byt E (65,390 m2) – predsieň, obývacia izba + kuchyňa + spálňa, kúpeľňa s WC, terasa

            Byt F (118,353 m2) – predsieň, obývacia izba + kuchyňa, WC, kúpeľňa, 2x izba, terasa

3.NP - chodba so schodiskom, výťahová šachta (kabína)

            Byt G (114,800 m2) – predsieň, obývacia izba + kuchyňa, WC, kúpeľňa, 2x izba, terasa

           Byt H (62,916 m2) – predsieň, obývacia izba + kuchyňa + spálňa, kúpeľňa s WC, terasa

            Byt I (115,433 m2) – predsieň, obývacia izba + kuchyňa, WC, kúpeľňa, 2x izba, terasa

4.NP - chodba so schodiskom, výťahová šachta (kabína)

            Byt J (110,308 m2) – predsieň, obývacia izba + kuchyňa, WC, kúpeľňa, 2x izba, terasa

           Byt K (60,586 m2) – predsieň, obývacia izba + kuchyňa + spálňa, kúpeľňa s WC, terasa

            Byt L (112,115 m2) – predsieň, obývacia izba + kuchyňa, WC, kúpeľňa, 2x izba, terasa

Podkrovie - chodba so schodiskom, výťahová šachta (kabína)

           Byt  M (mezonetový 169,671 m2) – predsieň, obývacia izba + kuchyňa, WC, kúpeľňa, 3 x izba, 2x  terasa, schodisko na 2. podlažie – izba, šatník, kúpeľňa s WC

            Byt  N (mezonetový 170,011 m2) – predsieň, obývacia izba + kuchyňa, WC, kúpeľňa, 3 x izba, 2x  terasa, schodisko na 2. podlažie – izba, šatník, kúpeľňa s WC

Mapa

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Konečne

(Dušan, 4. 12. 2018 21:28)

Konečne niečo v Košiciach, čo dáva zmysel, má hlavu a pätu. Bodaj by bolo viacej takýchto pekných stavieb, ktoré rešpektujú genius loci. Obrovská pochvala pre pána architekta. Prajem mu veľa takýchto vydarených realizácii v Košiciach.

ok

(Jozko, 5. 7. 2017 22:35)

Vyzera to celkom pekne, som prekvapeny, pretoze som v poslednych rokoch v KE nezaregistroval nieco tak nenasilne a sympaticke, ktore zapada ako do okolie, tak do vkusu. Skoda ze vyhlad z tych bytov bude na tu ozrutnu katastrofu menom Aupark.

Re: ok

(tabletka pod jazyk, 30. 9. 2018 18:29)

Je to celkom ako vravíte,len neviem kam tí SLOVÁCI chodia na tie slovensky debilné nezmyselné pomenovania mnohých novostavieb v Košiciach,že cornerhouse,cityparadise...Ta ked chcú stavac v košicoch ta naj še nauča po slovensky,aj hlavný architekt aj šicke co im davaju povoĺeňe bo za chviľu tu nebudzeme ani na Slovensku.

Poďakovanie

(Jozef M., 29. 5. 2018 14:24)

Chcel by som poďakovať architektovi k veľmi vydarenému a vhodne kompozične osadenému dielu a taktiež uvedomelému investorovi, ktorý pravdepodbne zohľadnil predstavy a návrh pána architekta. Jedna z minima stavieb v Košiciach hodná ocenenia C.E.Z.A.R.! Ešte raz vďaka za hodnotnú stavbu :-)

Re: Poďakovanie

(Miro, 12. 6. 2018 17:47)

Absolutny suhlas, palec hore :)

...

(Tatranka, 26. 8. 2015 9:27)

Esteticky to vyzerá dobre, zapadá to do kontextu okolia. Ako "lepšie" miesto na mestské bývanie, by to mohlo byť zaujímavé, je to v centre mesta a komu nevadí ruch priľahlej križovatky a má na to, tak prečo nie. Dopravné napojenie nekomentujem, asi to bude superúsporná developerská klasika... :-)

Dalsia nasolena rana pre Kosice

(Ladislav Bobcak, 15. 1. 2017 13:32)

Vyzera to ako ako nepodarok spred 70 rokov. Absolutne zle zaclenene do mestkej struktury. Take cudo hned vedla kupalika so sinym vizualnym prepojenim. Architektonicky je to hnus. Utbaniticky katastrofa.. UHA je skor ustav hlupych architektov... Dufam ze si to ty demeni aj precitaju. Rozhladenych investorov odradzaju svojov zakomplexovanostou a tym chudakom co ich sa im vopchali hlboko do zadnice dovolia aj take barbarstva v meste stavat...

Re: Dalsia nasolena rana pre Kosice

(plavarnik, 6. 3. 2017 9:36)

ale pan odborny asistent je nejaky vysadeny

Re: Dalsia nasolena rana pre Kosice

(Občan, 8. 9. 2017 13:51)

Pán Bobčák... to vážne???

Konečne

(Tatranka, 7. 7. 2017 11:59)

viem ako to bude vyzerať. Dobre a esteticky to naväzuje na pôvodnú starú zástavbu a konečne bude táto časť ulice nejako rozumne a nenásilne ukončená.