Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Domy Jazero

9. 2. 2014

Developerom projektu DOMY JAZERO je spoločnosť IQ MultiBau, s.r.o.

Moderné mestské bývanie v príjemnej a tichej lokalite mestskej časti Jazero nájdete na začiatku rekreačnej zóny v severnej časti sídliska v blízkosti vodnej plochy.
Výborné dopravné napojenie bez kolón a dopravných obmedzení do ostatných mestských častí a centra mesta zvyšujú kvalitu vášho bývania.

 

Každý z domov je trojpodlažný, má vlastnú garáž a záhradku pred aj za domom. Úžitková plocha domu je 132 m2, vrátane garáže, ktorou vstúpite suchou nohou priamo do domu. Aj pre druhé auto sa pred domom na Vašom vlastnom pozemku nájde miesto, čiastočne prekryté budovou. Štyri izby hravo uspokoja potreby štvor - päťčlennej rodiny. Z kuchyne s jedálňou vystúpite priamo na drevenú terasu a záhradu, kde môžete nerušene relaxovat, grilovať, alebo si len tak poležať v hojdačke. Vzdušné riešenie obývacej izby, opticky prepojenej s kuchyňou s jedálňou, Vás tiež isto nadchne.

Všetky radové domy sú svojou záhradkou orientované na juh až juhovýchod.

Vybavenie domov:
- zateplená fasáda a strecha
- garáž s výmerou 20 m2
- parkovacie miesto pred garážou na vlastnom pozemku
- drevená terasa s východom z kuchyne s jedálňou
- vchodové dvere masív
- drevené euro-okná
- samostatný plynový kotol pre vykurovanie
- obklady, dlažby, plávajúce podlahy, omietky, maľby
- interiérové dvere
- kompletná sanita (umývadlo, WC, vaňa, batérie)
- domáci videotelefón s elektrickým vrátnikom

domyjazero.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

oni si snadrobia srandu :DDDD

(lukas, 31. 3. 2013 17:37)

Výborné dopravné napojenie bez kolón a dopravných obmedzení do ostatných mestských častí a centra mesta zvyšujú kvalitu vášho bývania.------TO POCHYBUJE ved bna jazere smerom do mesta su take kolony ze az!!!!

Re: oni si snadrobia srandu :DDDD

(GB, 9. 4. 2013 22:20)

Treba si overiť kde sa dané objekty / stavba nachádza a potom písať :). Toto je koniec resp. začiatok Opátskeho a autom sa za pár sekúnd dostanete na rychlocestu a tam kolóny nie sú. Horšie je to samozrejme pre Jazerčanov bývajúcich na vzdialenejšom Jazere od Tesca smerom až ku Krásnej tam je žiaľ ráno fronta.