Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Family Resort Chrastné

Lokalita Chrastné je situovaná cca 3 km od diaľničného privádzača v smere z Košíc do Prešova, pri odbočke na Budimír .

 

Tvorí samostatný celok, kde sa ráta aj s možnosťou uzavretia celého obytného súboru so vstupom len pre bývajúcich rezidentov. Celá lokalita má vynikajúcu polohu nachádzajúcu sa na miernom svahu orientovanom na juh a je situovaná v závetrí. V spodnej časti územia sú stromy, pozdĺž ktorých preteká potôčik a je tu možnosť vybudovania – obnovenia jazierka. Blízkosť lesa navôkol ponúka relaxačné vyžitie a rôzne športové aktivity.

http://chrastne.sk/

Mapa

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Siete???

(dugisoft, 25. 9. 2012 19:53)

Predávať pozemky za dobrú cenu je jedna vec a mať istotu že na týchto pozemkoch budú siete do niekoľkých mesiacov je druhá vec. Akú mám garanciu,že po odkúpení dostanem stavebné povolenie? To je totiž podmienené vybudovanými sieťami. Štandardne sa predávajú pozemky s pripravenými sieťami síce drahšie, ale s istotou. Koľko a kedy sa bude doplácať za siete? (a čo kanalizácia? )

Re: Siete???

(Adriana , 28. 4. 2014 11:42)

Presne tak. Som novinárka a dozvedela som sa veľa vecí. Aj to, že je potrebné už pri podpise dávať veľký pozor. Radi Vás ošmeknú o stovky €. Bola som sa pozrieť na pozemky s kamarátkou a neviem si predstaviť, kde by som mala pozemok. Na dolných pozemkoch stojí voda. Chcete si stavať domy ako v Thajsku. Podľa údajov majiteľov odkúpených pozemkov neboli poniektorí nadšenci odkúpiť pozemok a nevedieť dopredu, koľko je skutočná cena infraštruktúry. Niekto si takto plesne po bruchu a hybaj. Vôbec pri predaji neboli presne určené ceny za celkovú infraštruktúru ako to majú vo Vajkovciach. Tu ide o úplne iný problém ,, ako si pomôcť....!,, Za žiadnych okolnosti by som nekúpila pozemok v tejto oblasti. Radšej prihodím pár eur a mám istotu pri iných pozemkov v blízkosti Košíc. Raz sa platí za infraštruktúru 1500 € potom ešte doplatiť, potom asi ešte málo majú teak ešte 2000 € a takto ide dokola až kým niekto nepovie stop. Pozrite v obci Vajkovce, Rozhanovce, Budimír, Ďurďošík všade sa stavajú domy a sú určené aj ceny infraštruktúry a nie ako sazka športka a hádam. Pouvažujte, či chcete byť vlastníkmi a platiť niekomu do nekonečna finančné náklady.