Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

JUMBO Residence

Nadštandardné byty v bytovom dome na Lomenej ulici v Košiciach. Stavba je situovaná neďaleko centra mesta v kľudnom prostredí. Jedná sa o 14-podlažný objekt s garážami umiestnenými na prízemí a 1 podzemnom podlaží.

2-izbové a 3-izbové apartmány, ktoré sú súčasťou JUMBO Residence, vytvárajú výborné podmienky na dobré bývanie. Preferencie každého budúceho obyvateľa bytového domu JUMBO Residence sú zohľadnené v troch variantách ponuky.

Pýchou bude trojizbový apartmán na najvyššom poschodí s terasou o rozlohe takmer 60 metrov štvorcových.

JUMBO Residence ponúka svojim nájomcom elegantnú náhradu spoločných nebytových priestorov - na každom poschodí je pre Vás k dispozícii vlastný sklad s veľkosťou 4,55 m². Súkromné skladové priestory sú takto v priamom dosahu obyvateľov a dajú sa považovať za externú súčasť bytu. Takto vzniká univerzálny nebytový priestor, ktorý môžete využiť ako sa Vám páči - nie len na odkladanie bicyklov.

Začať stavať by sa malo v prvom štvrťroku 2017. Predbežne plánované ukončenie je do 18 mesiacov od začatia výstavby.

jumboresidence.sk


Pre zobrazenie najnovšie pridaných fotografií, kliknite na fotku vyššie...

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

stavba

(p, 26. 2. 2019 21:50)

no ked som cital jumbo residence tak som cakal ze to bude nieco iné nie len jeden moderny panelak ale vyzera fajn

vyssie stavby

(p, 26. 2. 2019 21:47)

no to je pravda ze v kosiciach nie je vela vysokých stavieb ale skor by to mali byt stavby ako napr business centrum pri súde ktore by sa mali stavat do vysky neviem ci byty sú vhodné aj ked napr tie mrakodrapy v dubaji v nich sa dá aj bývať no skor do vysky sa stavaju kancelarske priestory si myslim

Stavby desatrocia

(Tino, 18. 1. 2019 9:31)

Presne ako tu bolo spomenute, Kosice na hambu ostanu dedinou, kde sa ziadna vyssia stavba nezrealuzuje..dochodcovske male zaostale mesto..velka skoda toho

x

(Sicomp, 8. 1. 2017 8:09)

Tomu vravím efektívne využitie každého cm voľnej plochy v meste! A mohlo by to mať aj viac poschodí aspoň 20 až 25 lebo Košice vyzerajú stále ako zaostalá dedina a nie moderné veľkomesto.

Re: x

(Seymuur, 8. 1. 2017 22:33)

podla mna by to mohlo mat 50 poschodi, kosice si zasluzia najvyssiu nadstavbu panelaku v Europe! Kde, ked nie u nas? kedy, ked nie teraz?

Re: Re: x

(ivan, 12. 7. 2017 16:10)

:DDDDDDD 250 poschodí takoj!

...

(Tatranka, 10. 1. 2017 14:13)

Čo to je? Bytový dom alebo apartmánový? Lebo to je sakra rozdiel. Apartmány nie sú určené na trvalé bývanie a tomu zodpovedajú určité úľavy v štandartoch na bývanie a v tom je zrada! A kecy o pokojnej lokalite skončia s ďalším zahusťovaním v blízkom okolí a tomu zodpovedajúcom zvyšovaní počtu obyvateľstva na štvorák v danej lokalite a samozrejme nárast automobilovej dopravy, hluku, prachu, atď. O vyťažovaní terajšej infraštruktúry cez maximum ani nehovorím, parkovanie pre nerezidentov a návštevy bude kde? Na trávnikoch či detskom ihrisku? Na chodníkoch? Už teraz nie je kde stáť. Aj tie garáže pri novom vežiaku idú dolu. No a čo? Nezáujem, majitelia garáží nie sú vlastníci pozemkov, tak odchod bez nároku! Čižík je už teraz v špičkách preplnený, nezáujem, nech si to rieši Klas aspoň im stúpne obrat. Prístupové cesty sú v socialistických normách, nezáujem... Pri bývalých vozatajských kasárňach je roky voľný sakra veľký pozemok určený na polyfunkčnú výstavbu, osud budov kasární je asi tiež neistý, medzi Hutníckou a Alvincziho sú tiež lukratívne voľné plochy, dačo by sa aj dalo zbúrať a stavať nové... Všetko čo sa dá a nedá treba zastavať obytnými domami a bude sranda. A všetko aspoň tridsať poschodí nech sme veľkomesto na úrovni! Šťastie, že psychicky chorí ľudia ako ja o ničom nerozhodujú... :D

Re: ...

(jonyKE, 29. 6. 2017 9:12)

Vy Tatranka, mate stale ku kazdemu projektu co povedat.
Co by sme robili bez Vas

Re: Re: ...

(Tatranka, 2. 7. 2017 12:40)

To čo doteraz... :D

Re: Re: ...

(JUMBO, 4. 7. 2017 9:32)

JonyKE

Máte tam predrezervovaný byt alebo len zastupujete záujmy developera?