Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Kmeťova Residence

Novostavba sa bude nachádzať na rohu ulíc Jiskrova a Kmeťova, v tichej uličke, vzdialená od Hlavnej ulice len 700 m, pešou chôdzou za 8 minút.

Bytový dom bude v energetickej triede "A", čo zamená, že náklady na vykurovanie a chladenie bytu budú veľmi nízke.

Výhodou oproti mnohým konkurenčným projektom novostavieb  je skutočnosť, že bytový dom nebude napojený na dodávku tepla a TÚV na Tepláreň Košice. Vykurovanie a dodávka teplej vody bude v bytovom dome z vlastnej plynovej kotolne umiestnenej v suteréne. Majitelia bytov tým budú mať lacnejšie teplo a teplú vodu o zhruba 35%.

Veľkoplošné hliníkové okná s izolačným dvojsklom resp.trojsklom od podlahy po strop ( tzv. francúzskeho typu ), podlahové kúrenie v celom byte.

V bytovom dome bude 18 bytov (6 trojizbových a 12 dvojizbových bytov) na 4 nadzemných podlažiach a 25 parkovacích miest (z toho 24 v podzemnej garáži). Ceny sa pohybujú od 72-tisíc eur po 176-tisíc eur podľa plochy.

Začiatok výstavby v priebehu apríla 2016.
Ukončenie stavby v máji 2017  

www.bytykmetova.sk

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Kmeťova / Jiskrova ?

(Pali, 23. 5. 2016 13:11)

"Kmeťova residence" , ale pozerám že skôr vyzerá že bude stáť na Jiskrovej. Alebo prístup bude od Kmeťovej, tak kvôli tomu?

Klasika

(Tatranka, 21. 3. 2016 14:05)

Je geniálne, čo dokážu developeri narvať na kúpené pozemky. Bol som sa v reále pozrieť na veľkosť tej parcely a okolitú zástavbu, vizualizácia zase zavádza veľkosťou a vzdušnosťou projektu, zámerne skresľuje skutočnosť. Južná strana domu tesne "čumí" na dom vedľa, od západu je otázka koľko toho voľného priestoru ostane v realite. Inak je to dobrý flek na bývanie, kľud, malá premávka a ako pridaná hodnota počerné "sociálne" pracovníčky predávajúce sexuálne služby... :D