Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Panoráma Heringeš

31. 10. 2017

Posledná štvrtá etapa výstavby obytného súboru je pokračovaním tohto úspešného projektu. Súčasťou projektu je okrem výstavby bytového domu aj realizácia občianskej vybavenosti.

Celkovo 73 nových 1–4 izbových bytov sa nachádza na piatich podlažiach 6-podlažného bytového domu (od 2.NP po 6.NP).

Na 1.NP sú situované: garážové parkovacie miesta, pivnice, priestory pre obchod a služby.

Dvojpodlažné polyfunkčné centrum so supermarketom FRESH a službami s celkovou rozlohou 1400 m2 (terasa 150 m2) obchodné centrum so službami s rozlohou 2346 m2 (terasa 196 m2).

www.byty-kosice.sk

 

Staršie fotografie z výstavby

 
 

Projekt Panoráma vám ponúka moderné mestské bývanie v prírodnom prostredí s fascinujúcim panoramatickým výhľadom za bezkonkurenčné ceny. Jedinečná lokalita v Košiciach je situovaná vo východnej časti mesta pred Košickou Novou Vsou na slnečnej strane kopca, len 3 km od centra. Umožňuje spojenie výhod, ktoré uspokoja najmä tých, ktorí hľadajú pohodlie a pokoj prírody a zároveň ľahkú dostupnosť mesta.

Architektonicky zjednotené riešenie obytného komplexu vytvára elegantný urbanistický celok. Ráta s výstavbou  110 radových domov, 20 terasových domov a 6 nízkopodlažných vilových domov (3 nadzemné podlažia, 14 bytových jednotiek v jednom dome). Pozemky sú orientované na slnko. Súčasťou obytného komplexu bude pešia zóna s bohatou zeleňou, detské ihriskáa polyfunkčné centrum určené pre obchody, služby, športové aktivity a relax. Ďalšie športové a relaxačné vyžitie ponúka bezprostredná blízkosť lesa a cyklotrasa vedúca až do Maďarska.

Bezproblémové a rýchle spojenie s centrom mesta zabezpečí novozrekonštruovaná štvorprúdová cesta. Priamo v areáli obytného komplexu je plánovaná zastávka MHD.

Zobraziť Panorama na väčšej mape

 

http://www.panorama-kosice.sk/

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

a

(pat, 19. 3. 2016 20:56)

vyzera to pekne a moderne super paci sa mi to..... inak som zvedavy ako budu riesit dopravu pretoze tam bud bude musiet byt semafor alebo kruhovy objazd takto by to nemalo ostat

Re: a

(Granite01, 17. 5. 2016 22:46)

No jasné, kruhový objazd to zachráni....
Všade sú tisíce expertov s fanklubom kruhových objazdov :D

Polyfunkcne centrum

(Petra, 29. 5. 2015 22:01)

Papi3r vela znesie,ale to polyfunkcne centrum ja tu stale nevidim napriek tomu, ze bolo tak pekne naprojektovane.Skoda