Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

TITUS - Klimkovičova II. etapa

21. 2. 2018

V pláne je výstavba ďalších troch obytných domov.

engie-services-odovzdala-do-prevadzky-novu-kotolnu-v-kosiciach

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obytný komplex Titus Klimkovičova 2. etapa je pokračovaním predchádzajúcej úspešnej etapy výstavby bytov na Klimkovičovej ulici. Projekt bude pozostávať z troch bytových domov, pričom všetky byty budú dokončené už v štandarde, t.z. budú zahŕňať kompletné vyhotovenie kúpeľní (keramická dlažba na zemi a keramické obklady na stenách, zariaďovacie predmety, vodovodné batérie) a WC, laminátové podlahy v obytných miestnostiach, interiérové dvere vo všetkých izbách, vstupné dvere.

bytyklimkovicova.sk


 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Viac na eia.enviroportal.sk

Nová web stránka projektu: www.bytyklimkovicova.sk

Spoločnosť Titus Klimkovičova II. etapa, s.r.o. má právoplatné stavebné povolenie na výstavbu troch bytových domov.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Stavba „OBYTNÝ AREÁL TITUS – KLIMKOVIČOVA II. ETAPA“
Oznámenie o začatí stavebného konania ucelenej časti stavby "OBYTNÝ AREÁL TITUS – KLIMKOVIČOVA II.ETAPA" a pozvanie na ústne pojednávanie spojené s miestnym zisťovaním 

Územie, na ktorom je navrhovaná stavba, sa nachádza na okraji MČ Košice – Myslava, v bezprostrednom styku s územím MČ Košice – Sídl. KVP. Územie je podľa platného územného plánu HSA Košice navrhované pre funkciu viacpodlažnej obytnej zástavby.  Stavbu tvoria  3 samostatne stojace  bytové domy, vežové, mierne obdĺžnikového pôdorysu, s plochou prečnievajúcou strechou. Dva domy „A,B“ sú so 6 nadzemnými podlažiami + 2 ustupujúcimi podlažiami a jeden dom so 4 nadzemnými podlažiami + 2 ustupujúcimi podlažiami. Stavba bude napojená na verejné inžinierske siete vyššie uvedenými prípojkami. Dažďové vody budú odvádzané do vsakovacieho podmoku. Stavba bude mať zabezpečené ústredné teplovodné vykurovanie. Zdrojom tepla budú plynové kotle umiestnené v kotolni každého domu. Celkový navrhovaný  počet bytov je 127. Súčasťou stavby je aj verejné osvetlenie. Celkový počet parkovacích statí 204.

http://www.kosice.sk/article.php?id=14095

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Klimkovicova II. etapa

(Maker, 4. 6. 2016 10:43)

OK , ukoncme "borovicak" , no aj v tomto projekte Titus Klimkovicova II. etapa su nejake nezrovnalosti. Na eia.enviroportal.sk pisu ze budu 4 bytove domy , na http://www.kosice.sk/article.php?id=14095 pisu sice ze budu 3 bytove domy ale dva budu 6+2 posch. a posledny bude 4+2 posch no a aby nebolo dost tak na stranke http://www.bytyklimkovicova.sk/ budu 3 rovnake bytove domy 6+2.

Re: Klimkovicova II. etapa

(Ziggie, 4. 6. 2016 11:06)

Tam sa to menilo, zda sa mi, ze mali nejaku anketu, co chcu ludia najviac.Nieco podobne mali aj pri radnici.Tak sa to nejako formovalo casom. Kazdopadne asi to je uz definitvne

Pokuta URSO

(Maker, 3. 6. 2016 22:14)

A co toto
Po posúdení, zvážení a
zohľadnení všetkých okolností týkajúcich sa závažnosti,
spôsobu a miery zavinenia, trvania a
možných následkov porušenia povinnosti
prvostupňový
správn
y orgán vydal dňa 18
. 12
. 2013 r
ozhodnutie č. 009
0
/2013/K, ktorým
spoločnosti
TITUS
-
SPRÁVCOVSKÁ
, s.r.o.
uložil pokutu
za nedodržanie povinnosti podľa § 13 ods. 2
písm. b) zákona č. 276/2001 Z. z. a § 29 ods. 1 písm. c) zákona č. 250/20
12 Z. z.
vo výške
3 800
eur (slovom
tritisícosem
sto eur)
,
pretože
prekročila variabilnú zložku maximálnej ceny
tepla určenú úradom na rok 2011 u
odberateľov tepla v
domácnosti o
2
408,51 eura,
prekročila fixnú zložku ceny tepla overenú úradom za rok 2011
(120,6222 eura za kW)
u
odberateľov tepla o
30,0104 eura za kW v
množstve 149,0179615 kW v
celkovej sume
4
472,09 eura, prekročila fixnú zložku ceny tepla overenú úradom za rok 2012 (120,0197 eura
za kW) u
odberateľov tepla o
31,4768 eura za kW v
množstve
145,07998 kW v
celkovej sume
4
566,65 eura

Re: Pokuta URSO

(Marian stadialto, 3. 6. 2016 22:27)

Pan Komjati, pan Makrocy, uz by hadam stacilo...
Nebrzdite normalnu diskusiu

Re: Re: Pokuta URSO

(Maker, 4. 6. 2016 8:53)

Ja niesom ziadny Komjati ani Makroczy ani ziadny im podobny len som chcel ukazat ze nieco na tom bude asi pravdy co oni pisu o tych vysokych cenach za teplo. Alebo mas nejake vysvetlenie na to?
Viac tu: http://www.urso.gov.sk/sites/default/files/009_437_2014_PR_SD.pdf

Re: Re: Re: Pokuta URSO

(Marian stadialto, 4. 6. 2016 9:55)

Ano, boli tam problemy s kotolnou, mal som nedoplatok. Tento rok ma kazdy preplatok.

Chcem podotknut ze dotycni pani dali mnozstvo vyziev na SOI, sud a ktovie, kde este, , absolutna vacsina z nich bola vyhodnotena ako nerelevantna.. To je realita. Tolko k tomu a tato debata nie je o borovicovom haji. Skusme to ukoncit.

vyborne nastaveny projekt

(Pady, 3. 6. 2016 13:15)

Ked sa stretne rozumna vymera a prijatelna cena vznikne takyto projekt.
Kiez by takychto projektov pribudlo este viac, ceny starych bytov by relativne sli dolu a dostali sa na ich skutocnu cenu, mozme len snivat..

Ale pytat 80 tis. za stary 3i prazsky typ sa snad uz nikto neodvazi.

Titus II. etapa

(Maker, 1. 6. 2016 21:10)

Do riti , do tyzdna som chcel vyplatit zalohu za byt a co tu teraz necitam. Teraz neviem ci to mam vyplatit ci nie , kurva s takym systemom. Poradte niekto.

Re: Titus II. etapa

(Ziggie, 2. 6. 2016 21:40)

Chod sa pozriet do Borovicoveho haja a sam si zrobis nazor.

Re: Re: Titus II. etapa

(Maker, 3. 6. 2016 9:04)

Práve ze som tam bol a zdalo sa mi to pekne , ale je pravda ze som to neskumal do podrobna.

Re: Re: Re: Titus II. etapa

(Ziggie, 3. 6. 2016 9:32)

Je to uplne v pohode. Klimka bude ok za tie peniaze. Nebude to asi Radnica, ale tam su ceny 2 nasobne vyssie. Asi tak. Zvysok si tu nevsimaj.

Re: Titus II. etapa

(Kano, 3. 6. 2016 10:57)

Choď do toho. Ak byt nekúpiš, bude ťa to mrzieť. Byty sa míňajú. Kúpil som byt a teším sa, až sa postavia.

Re: Re: Titus II. etapa

(Ziggie, 3. 6. 2016 11:03)

Su vobec este nejake volne? Len tak zo zaujimavosti.

Re: Re: Re: Titus II. etapa

(Kano, 3. 6. 2016 11:09)

Myslím, že už ani nie sú, iba asi rezervované. Možno trojizbové sú ešte voľné. Dnes popoludní asi nahodia aktuálny stav.

Re: Re: Re: Re: Titus II. etapa

(Ziggie, 3. 6. 2016 11:50)

Vdaka!

Jedna katastrofa je toto!

(Marian odvedla, 22. 1. 2016 17:41)

Ludia od tohto investora ruky prec a utekat kade lahsie! Vsetky ich firmy doteraz zanikli pred uplynutim povinnej 5rocnej zaruky, ostalo po nich kopec nepoplatenych dodavatelov a nestastnikov pracujucich pre nich subdodavatelsky, na Popradskej v Borovicovom haji maju ludia asi najdrahsiu teplu vodu na zemeguli - bez hanby ludom fakturovanych 25€ za ohrev kubiku teplej vody hovori za vsetko (na porovnanie - centralna mestska teplaren to do panelakov dodava za 6€!!!) ludia co tam uz byvali celu sezonu su tam z toho na prasky - tisic eurove nedoplatky na rocnom vyuctovani su bezne. Aj tieto kotolne uz vraj dopredu predali Dalkii (Veolia) cize s majitelmi bytov si tam budu moct robit co chcu. Vystavba ide cisto na cenu - mikro balkoniky, pozrite si na fotkach tie obrovske metrove jednokridlove okna - hotove nestastie, ked to pod vahou okna sadne vycentrovat. A dalsi bonbonik - okienka pri balkonovych dverach su prosim pekne pevne - ziadna vetracka! Robosi tam nemali ziaden hajzel, stavba bola vyse mesiaca neoplotena, obnazene roxory po nedoliatom betone na vodorovnej betonovej platni, menia si projekt ako sa im zachce - toto je uz jeho asi stvrta cenovo zakazdym orezana verzia (ziadne podzemne parkovisko, ziadna sedlova strecha - prosto architektonicky tri ubohe hnusne krabice, ktore sa tam absolutne nehodia, akurat tak presne mozno k tym trom socialistickym veziakom vychodne nad nimi...mam pokracovat? Dakedy nabuduce, chodievam tadial denne.

Re: Jedna katastrofa je toto!

(Marian stadialto, 1. 2. 2016 9:35)

Napriek tvojej tvrdej kritikesa im to vsekto dobre predava :-)

Tesime sa na tvoje dalsie komentare! :)

Re: Re: Jedna katastrofa je toto!

(Marian stadialto, 1. 2. 2016 9:46)

Samozrejme, su iste nedokonalosti v danom projekte. Tie balkony su naozaj male a rovnako nepritomnost podzemneho park miesta. No na druhej strane, podotykam rovnake riesenie je aj na Novej Terase...Takze prast ako uhod. No na druhej strane je cena tych bytov porovnatelna s tou socialistickou kralikarnou, co spominas..A preto prave sa to predava ako teple rozky. A tvoja zavist a ego mozu byt tomu developerovi uplne ukradnute ;)

Pokial sa nemylim, jedine podzemne parkovacie miesta tu v KE v dosial fungujucich projektoch ponuka Borovicovy haj a Cassovar..Co sa tyka tvojej negativnej kritiky Borovicoveho haja, je zaujiamve, ze experti na nehnutelnosti maju trosku iny nazor...

http://reality.etrend.sk/byvanie/kosicke-rande-s-realitou-borovicovy-haj-je-ako-primorske-letovisko.html

Re: Re: Re: Jedna katastrofa je toto!

(Martin, 1. 2. 2016 23:06)

Ze dobre predava? Ja lutujem kazdeho kto si tam uviaze hyposlucku na krk-taku vychyrenu nekvalitu treba naozaj hladat. Preco si myslite ze maju tolko rezervovanych bytov? Tie rezervovane byty su uz tradicne prevazne urcene pre robotnikov namiesto mzdy,lebo cash-flow Titusu nic nehovori. To su potom naoko krasne cisla predajnosti... Na Popradskej v Borovicovom haji maju nepopredanych vraj este cca 40 bytov povacsine orientovanych na rusnu cestu o ktore nema nikto zaujem. Byty su zatazene zaloznym pravom banky,ktore je neuveritelny problem vymazat. Cele to navonok posobi ako jedna velka biela nemocnica-biela farba fasady je predsa najlacnejsia,tak naco by to niecim ozivili ako slubovali vo vizualizaciach. Je tam naozaj krasna a luxusna vstupna cast s vratnicou, no do garazi zateka,hostia nemaju kde zaparkovat,k tomu tie problemy s drahou teplou vodou. Titus sa tam dokonca pasoval aj na odbornikov na spravu bytov,za co beru enormne prachy ale skutek utek. Vsetky rozumne a dobre nastavene projekty v KE sa rozpredali este pred dokoncenim (Safran,Panorama,Anicka),co tu naozaj nehrozi-tu to v lepsom pripade rozdaju subdodavatelom za okna, za fasady, za prace na sietach a ti nech sa dalej trapia s predajom. Ked som videl ako rychlo ten prvy dom vyrastol,tak ten beton bude na beton pracovat,a ludia sa mozu tesit na staticke problemy. Chceli by ste v takych bytoch byvat??

Re: Re: Re: Re: Jedna katastrofa je toto!

(Marian stadialto, 2. 2. 2016 11:26)

No dlhodobo sa o tuto problematiku zaujimam...Mam byt na novej terase a rovnako v borovicovom haji. Niekolko bytov na sidliskach (tie kralikarne, ako spominate)..

Co sa tyka Borovicoveho haja, zatekanie do garazi bolo videne, avsak promptne orpavene a odvtedy nepozorovane.. Na druhej strane na Novej Terase ani podzmene garaze nie su a miesto toho auto parkuje vonku.

Moje mesacne naklady su 130 eur vs 151 eur (Borovicovy haj vs Nova Terasa), porovnatelne byty podpotykam. Niektori ludia mali v borovici naozaj zvysene naklady, neviem preco..Ale rovnako je to aj s novou terasou, nehovoriac pan kolega o Panorame!!! Kde su este vyssie.

Borovicovy haj by bol davno rozpredany, nebyt naozaj tych nevhodnych bytov pri ceste..Ale inak je vsetko predane... CO sa tyka stavebnych uprav je dokonca Borovicovy haj pred Novou terasou a za tym si stojim..Preco napr nevysla recenzia na etrende ohladom novej terasy? Kde to zakapalo? Preco boli len na Cassovare a na Borovicovom haji? A je zaujimave, ze hlavne recenzia na Borovicovy haj je v prudkom nesulade s vasimi "spravami"? Ci aj tych Titus podplatil?


Ste trosku neuprimny a zakomplexovany. Asi vam lezi Titus poriadne v zaludku.

Pekny den ;)


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

následující »