Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Zelené Grunty

Výstavba štyroch bytových domov A, B, C, D, komunikácií a parkovacích miest. 
Bytové domy A-D budú umiestnené na pozemkoch pri Klimkovičovej ulici. Prístup do bytového domu A bude z navrhovanej komunikácie umiestnenej kolmo na Klimkovičovú ulicu. Ostatné bytové domy B-D budú mať priame napojenie na Klimkovičovú ulicu. Pre potreby statickej dopravy je navrhnutých 264 parkovacích miest. V bytových domoch A-D sa bude nachádzať spolu 193 bytových jednotiek. Bytový dom A bude mať jedno podzemné podlažie, sedem nadzemných podlaží s 8. ustúpeným podlažím. Na 1.PP sa budú nachádzať parkovacie státia so spoločným vjazdom pod objektom B a na 1.NP budú tiež parkovacie miesta s prístupom po pojazdnej streche z objektu B. Na ostatných podlažiach sa nachádzajú bytové jednotky. Bytový dom B a C, bude mať 1. PP na ktorom sú umiestnené parkovacie státia a 7 nadzemných podlaží s ôsmim ustúpeným podlažím. Na 1.NP sa nachádzajú byty s pivničnými priestormi a na ostatných podlažiach sú navrhnuté byty. Bytový dom D bude mať 1.PP na ktorom budú parkovacie státia a 6 nadzemných podlaží so siedmim ustúpeným podlažím. Ostatné podlažia majú podobnú dispozíciu ako objekty B a C.
Zastavaná plocha bytovým domom A, B, C a D: 3088,02 m2
Obostavaný priestor bytových domov A, B, C a D : 58651,80 m3
Podiel zelene z pozemkov navrhovaných zástavbou : 40,1%
Začiatok výstavby: 2. kvartál 2018
Ukončenie výstavby: 4. kvartál 2019

www.kosice.sk/docuStore_getById.asp?id=59396

www.zelenegrunty.skPre zobrazenie najnovšie pridaných fotografií, kliknite na fotku vyššie... 

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Pomala vystavba

(Niko, 19. 2. 2019 22:20)

Podla fotiek, ktore pridavate tato novostavba nebude ani za 5 rokov postavena. Som rad, ze som si rozmyslel rezervaciu a nerezervoval byt v tomto projekte.

Re: Pomala vystavba

(shugo, 20. 2. 2019 7:31)

Stavebne povolenie na budovy zatial nie je pravoplatne, ale konecne maju podpis mesta. Zatial robia to, co mozu a v decembri natrafili aj na nezakreslene potrubie.

Re: Pomala vystavba

(p, 26. 2. 2019 20:42)

no tak to ste mal stastie

Re: Re: Pomala vystavba

(shugo, 13. 3. 2019 10:27)

Aktualne sa najznamejsi slovensky spekulant odvolal proti stavebnemu konaniu. Pozrite google Marcel Slavik, rocne napada stovky konani a zdrziava vsetko aj ked on tvrdi ze nie.

Re: Re: Re: Pomala vystavba

(Veronika, 13. 3. 2019 12:18)

Ano dobry postreh ohladom odvolania. Ked si precitate jeho odvolanie, neda si ani namahu aby to napisal spravne, len skopiruje z predchadzajucich odvolani. Napr. uvadza ze ide o mesto Sered :-) Hanba, aby to co oficialne posiela, po sebe ani neprecital a vidno to aj na kombinovani normalneho rezu pisma a tucneho, neda si tu namahu, aby to napisal spravne. Ja som o tom napisala aj na Stavebny urad, ale nereagovali, verila som, ze pan Slavik opravi svoj text na spravny. Smutne.